Aero2 Captcha & Widget

Aero2 Captcha & Widget

FREE

(5 stars)

(374)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikacja ułatwia wprowadzanie kodu captcha wymaganego do restartu połączenia Aero2. Sprawdza status połączenia i powiadamia o konieczności wpisania nowego kodu. Wyświetla stronę z captcha, a po poprawnym wpisaniu kodu restartuje połączenie.

Nie miałem możliwości przetestować na urządzeniach DualSim. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi, proszę o opinie na email. Pomogą rozwijać aplikację i zrobić ją bardziej użyteczną.

WIDGET
pokazuje stan aktywnego połączenia transmisji danych (WIFI lub GSM). W przypadku wyłączonej transmisji danych pokaże brak połączenia. Widget wyświetla: typ połączenia, nazwę (operatora lub sieci wifi), siłę sygnału w dBm, oraz konieczność wpisania kodu captcha.

Automatyczny reconnect transmisji danych wykonuje się na połączeniu domyślnym. Nie uda się w przypadku włączonego WIFI. Można go wyłączyć w ustawieniach. Jeśli nie działa na telefonie DualSIM należy zamienić karty miejscami. W przypadku używania widgetu w telefonie bez karty Aero2, można w ustawieniach wyłączyć sprawdzanie kodu captcha, żeby oszczędzić transfer danych.

Recently changed in this version

1.1.0
- monitor transferu/pobierania
- restart po wpisaniu captchy na innym urządzeniu (eksperymentalnie, trzeba włączyć w ustawieniach)
Zmiany są spore, jeśli przy okazji coś popsułem, proszę o wyrozumiałość i zgłaszanie błędów.
1.1.1 - poprawka dla znikającego ekranu po uruchomieniu i widgetem i ikoną


Comments and ratings for Aero2 Captcha & Widget

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!