Arabesk Damar Şarkılar DinleScreenshots

Description

Nostalji Arabesk Damar Şarkı ve Türkü Dinle
Değerli müzikseverler bu uygulama 1960 ve 1970 yılların en çok sevilen duygusal ve romantik nostalji arabesk şarkı ve türküleri bulunmaktadır. Ayrılık acısı çekenlerin, sevip te kavuşamayanların, gurbette sevdiklerinden aile den uzak olanların vazgeçilmezi olan arabesk damar şarkılar, bu uygulama da vücut bulmuştur. Türk müziği ve Türk sanat müziğinin büyük ustalarının halkın gönlüne hitap ettiği bu şarkılar ve türküler dinleyenlere duygulu anlar yaşatmaktadır. Hayatını kaybedenlere Allah tan rahmet, yaşayanlara ise sağlıklı mutlu ve huzur dolu yaşlar dileriz.
Uygulamamız bir kez indirdikten sonra internet bağlantısı gerektirmemektedir. Çok değerli öneri ve eleştirileriniz bizi daha doğruya yönlendirecektir.
Uygulamamızda ki bu en sevilen damar arabesk türkü ve şarkıları bir kez indirdikten sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymayacaksınız.
Eleştiri ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız.
Not: Sayfalardaki resmin üzerine tıklayınca sayfanın alt tarafında butonlardan oluşan ve 3 saniye ekranda kalan menü çıkmaktadır. Bu menüden sesleri durdurabilir ve ileri geri sardırabilirsiniz.
Memnuniyetinizi de dostlarınızla paylaşırsanız mutlu oluruz :)
Uygulama da bulunan klasik arabesk şarkı ve türküler aşağıdaki gibidir.
1. Yakarım Bu Şehri Evlendiğin Gün
2. Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne
3. Kul Feryadı Bu
4. Mutlu Ol Yeter
5. Taht Kurmuşsun Kalbime
6. Bir Garip Yolcuyum
7. Kim bilir
8. Ben de Özledim
9. Neden Saçların Beyazlaşmış Arkadaş
10. İçiyorsam Sebebi Var

Users review

from 319 reviews

"OK"

4.6