Audiobooki

Audiobooki

FREE

(2 stars)

(60)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Audiobooki to aplikacja umożliwiająca wygodne odsłuchiwanie i zakup audiobooków.

Audiobooki umożliwiają wygodne przechowywanie Twojej biblioteki, bez względu na to czy jesteś w domu czy w trasie. Możesz odsłuchiwać swoje zasoby na domowym komputerze, poprzez chmurę lub pobrać je na telefon jeżeli chcesz słuchać ich w samolocie. Możesz także w każdej chwili ściągnąć je i nagrać na płytę CD.

W ofercie staramy się sięgać po najciekawsze tytuły - także te z poza mainstreamu. Dzięki temu dajemy dostęp do wyselekcjonowanej kolekcji Twoich ulubiony autorów.

Audiobooki dostępne są poprzez aplikacje mobilne dla Iphone, Ipad, Telefony i tablety z systemem Android oraz wszelkie urządzenia pozwalające na odsłuchiwanie multimediów poprzez przeglądarkę. Chcemy jednak sięgnąć jeszcze dalej.

Audiobooki dają także dostęp do zewnętrznych zasobów bezpłatnych pozycji. Poprzez integrację wyszukiwania zewnętrznych pozycji możesz słuchać i pobierać dziesiątki darmowych audiobooków udostępnionych na wolnych zasadach. (*)

Audiobooki są dostępne w chmurze, dzięki czemu możesz bez obaw usunąć zakupione wcześniej pozycje by zwolnić zasoby Twojego urządzenia. W dowolnym momencie możesz je pobrać ponownie.

Audiobooki umożliwiają logowanie za pomocą konta Facebook na Twoim telefonie, dzięki czemu nie musisz zakładać osobnego konta.
Szanujemy Twoją prywatność - nie zbieramy danych prywatnych z wyjątkiem tych niezbędnych do logowania.

Możesz także dzielić się ze znajomymi swoimi audiobookami bezpośrednio poprzez aplikację Facebook.

Zintegrowany system zakupów pozwala na wybranie najkorzystniejszej oferty cenowej. Masz dostęp do wszystkich audiobooków, bez względu na urządzenie na którym dokonano zakupu. Zanim dokonasz zakupu możesz także wcześniej zapoznać się z pozycją.

Mamy w swoich zasobach audiobooki dla najmłodszych i tych nieco starszych.

(*) Zasoby Biblioteki internetowej Wolne Lektury - http://wolnelektury.pl/ - Licencja CC - wolnelektury.pl/info/prawa/
Wolne Lektury powstała dzięki środkom otrzymanym w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Senatu RP oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego w ramach programu Dziedzictwo Cyfrowe.

Recently changed in this version

Darmowe Audiobooki, Facebook login


Comments and ratings for Audiobooki
  • (30 stars)

    by Kalie Burton on 09/12/2014

    Was not in english...did not give me an option to change the language...I like the concept if I could change the settings I might even like the app