Bebek Bakım RehberiScreenshots

Description

İlk başta bebek bakımı özellikle yeni anne babalar için oldukça zor olabiliyor. Bir sürü soru işareti ve bir sürü bilinmeyen var çünki.Bir de tabii uzun, yorgun, uykusuz geceler üzerine ekleniyor yorgunluğun.Ama merak etmeyin kısa süre içinde bebeğinizi keşfetmeye başlarsınız ve soru işaretleri yavaş yavaş ortadan kalkar.Ġlk başta asla altından kalkılamayacak gibi gelen işler kolayca yapılmaya başlar.Bebeğinizin sesi kulağınıza müzik olarak gelir.Bu kitapçık bebeğinizin kullanma kılavuzu olmayı amaçlamıyor ancak hem inanılmaz keyifli hem de oldukça zor olan yenidoğan döneminde işinizi biraz kolaylaştırmak,içinizi biraz rahatlatmak ve kendinize güveninizi arttırmak niyetiyle yazıldı.

Yenidoğan hakkında okumak son derece önemli ancak bebek doğduktan sonra pek çok anne babanın uzun uzadıya okuyacak kadar enerjisi ve fırsatı olamıyor.Hamilelik dönemi yenidoğanla ilgili okuma yapmak için çok iyi bir dönem.Hamilelikte bol bol okuyan anne bebek doğduktan sonra da kolayca bilgilerini pekiştirebilir.
Bu rehberde doğumdan bebek bakımına ve yenidoğanın muayenesinden sık görülen hastalıklara kadar ilginizi çekeceğini düşündüğüm konular üzerinde durduk.

Yararlı olabilmesini umuyorum. Uygulama ücretsizdir ve internet gerektirmez.

Users review

from 322 reviews

"Great"

7.6