BG ONLINEScreenshots

Description

Teknolojik yatırımlarına ara vermeden devam eden Bursagaz Android kullanıcıları için geliştirdiği BG ONLINE ile siz değerli müşterilerine nerede olursanız olun erişim imkanı sunmaktadır. Android kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği uygulama sayesinde online işlemler ile fatura bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

BG ONLINE başlıkları:
- İletişim:
Şirket adresimiz, telefon, faks, eposta bilgileri ve harita ile bulunduğunuz yerden şirketimize nasıl gidebileceğinize dair online harita yer almaktadır.

- Online İşlemler:
Ücretsiz olarak üyelik işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarak üye giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Firma bilgileri, Fatura Sorgulama, Dönemsel Faturanızı PDF olarak saklama, Tahmini Tüketim Hesaplama, Şifre Değiştir ve Sözleşmelerinizi takip edebilirsiniz.
Ayrıca üye olmadan da Firma Değerlendirme, Onaylı Baca Firmaları, Fiyat Tarifesi, İç Tesisat fiyatlarını görebilirsiniz.

- Kurumsal:
Tarihçemiz, Misyon – Vizyon, Temel Değerlerimiz, Kalite ve Çevre, Politikamız alanlarını takip edebilirsiniz.

- Çağrı Merkezi:
7/24 hizmet veren Doğalgaz Acil numaramız 187, 444 11 33 ile sorunlarınıza anında çözüm alabileceğiz müşteri merkezimizi veya dilerseniz bizlere e-posta ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Users review

from 37 reviews

"Good"

5