Bozuk Yol - bozukyol.comScreenshots

Description

Sony Playstation 4 oyun konsolu, Apple iPad Air Tablet, Turkcell T40 Akıllı Telefon ve Media Markt Hediye Kartı ödüllü yarışmamız başlamıştır.

Yarışmayla ilgili tüm detaylara, uygulamaya indirip ya da yarışma websayfasından ulaşabilirsiniz. http://www.bozukyol.com

✓ Bozuk Yol, senin için yollardaki bozuklukları otomatik olarak tespit eder.

✓ Tespit edilen bozuklukları bulutta analiz ile doğrular ve belediyelere sosyal medya kanalıyla bildirir. Çözüm için takibini yapar.

✓ Yollar düzeldikçe yaşadığın trafik stresi azalır ve güvenli bir yolculuk yapmana yardımcı olur. Katkılarından dolayı seni ödüllendirir.

*** Bozuk Yol uygulamasını Android telefonlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, uygulamayı açtıktan sonra "Yol Tespitini Başlat" seçeneğini seçmek ve telefonunuzu aracınız içerisinde sert ve düzgün bir zemine yerleştirmek. (Tercihen, aracınızın ön konsolunda bulunan bir yer) BozukYol otomatik olarak yollardaki bozuklukları tespit etmeye başlayacak!

Tüm soru ve görüşleriniz için info@bozukyol.com e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tag: Bozuk Yol, #bozukyol, @bozukyol, bozukyol.com, çukur cell, gps, radar, sinyal, bozuk yol radarı,

*** Hangi izni neden istiyoruz? ***
** Konum: Bu izin, yolda giderken tespit edilen yol bozukluğunun konumu bulmak için kullanılır

** Medya İçerikleri/Dosyalar: Yalnızca cihazınızın depolama alanının çok küçük bir milktarı kullanılmaktadır. Toplam kullanım miktarı yaklaşık 1 mb'dır. Bulduğunuz bozuk yolları offline olarak sd kartınızda saklayabilmek, gerektiğinde tekrardan internet bağlantınızı kullanmaya gerek kalmadan buradan ulaşabilmek için kullanılır.

** Cihaz Kimliği ve çağrı bilgileri: Siz uygulamamızı başlatıp yolda ilerlerken size bir telefon çağrısı geldiğinde ya da siz bir telefon çağrısı yaptığınızda uygulamamız otomatik olarak duraklar. Özelliği "Ayarlar" sayfasından aktifleştirebilirsiniz.

Users review

from 197 reviews

"Awesome"

9.2