Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze

500 - 1,000 downloads

Add this app to your lists
Miesięcznik Czas na Wnętrze to unikalny, stylowy tytuł, największy na polskim rynku wnętrzarskim. Do każdego numeru jest dołączony e-dodatek z rozszerzeniem materiału z wydania papierowego. Wydawcą pisma jest AVT Korporacja – obecna na polskim rynku prasowym od blisko 20 lat, mające w swoim portfolio przeszło 20 tytułów (m.in. Budujemy Dom, T3 czy najnowsze Digital Camera).

Czas na Wnętrze to przede wszystkim: styl, design, dobra architektura i – sztuka. Na jego łamach przedstawiane są sylwetki mistrzów światowego designu, rozmowy z gwiazdami i nadziejami polskiego wzornictwa, a także nowinki ze świata sztuki i kulinariów. W każdym numerze redakcja udaje się z wizytą do czterech polskich domów oraz zabiera Czytelników na wycieczkę dookoła świata w poszukiwaniu inspiracji. Nie brakuje też praktycznych porad. Dekor, Dossier, Zakupowe Pokusy i Przewodnik Kupującego – to główne rubryki shoppingowe. Jest tu miejsce zarówno na prezentację mebli, jak i tekstyliów, dodatków, oświetlenia, sprzętów audio-video oraz RTV i AGD.
Teraz Czas na Wnętrze możesz obejrzeć na swoim iPadzie. Ta wersja jest dostępna z dodatkowymi galeriami zdjęć i setkami produktów w stylu prezentowanych wnętrz.

Recently changed in this version

Witajcie!

Lubię marzec - mimo że czasem zalega jeszcze śnieg, już czuć w powietrzu wiosnę. To zawsze nastraja mnie optymistycznie, mam więcej energii, mam ochotę spacerować i głęboko oddychać świeżym powietrzem.

Wiosna to doskonały moment na podróżowanie - w polskich i europejskich miastach wszystko dookoła zaczyna się zielenić, temperatura powietrza jest wprost idealna, żeby zwiedzać, a dzięki temu, że nie ma jeszcze tłumu turystów - zawsze znajdzie się wolny
stolik w kawiarnianym ogródku.


Comments and ratings for Czas na Wnętrze

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!