kumanya

kumanya

FREE

(5 stars)

(10)


Download for Android Like

10 - 50 downloads

Add this app to your lists
Online kumanya.com, gıda sektöründeki ticari geçmişini ve ev dışı tüketim kanalındaki tecrübesini , üstün hizmet anlayışıyla biraraya getiren ve www.onlinekumanya.com sistemiyle de Türkiyede bir ilk e imza atan önemli bir yardımlaşma projesidir.

Türkiye’deki yardımlaşmaya yeni bir boyut ve kolaylık getiren onlinekumanya.com, yılda bir veya birkaç kez şirket çalışanları için ve sosyal yardımlaşma adına, temel ihtiyaç ürünlerinin içinde bulunduğu KUMANYA & ERZAK paketlerini,kaliteli ürünlerle oluşturup sağlıklı şekilde sunar.

Gıda sektörü ve piyasasında itibar gören, kalitesinden taviz vermeyen markaları, e-ticaret ortamında bir araya getirerek ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen kişi, kurum ve kuruluşların hizmetine sunmuştur . Sadece gıda erzak paketi değil Bayram Paketleri ve tercih ettiğiniz ürünlerden kumanya oluşturabilirsiniz. Uzun araştırmalar yapıp, en uygun ürünü bir çok mağazada arayıp ve bunların kargolanması için ayrı ayrı zaman ve efor harcamanıza gerek yok! Onlinekumanya.com’da tüm işlemleri tek bir yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi diğer tüm şirketlerden ayıran en önemli özelliklerimiz, fiyat şeffaflığı ve uygunluğumuz, kumanya paketlerini gıda sektörünün en kaliteli markalarından oluşturmamız, kumanya kolilerinin ağırlığını, içindeki ürün sayısını ve çeşit sayısını gösteren kumanya reçetelerimizin olması. Ayrıca her kullanıcı sitemizden kumanya paketi oluştururken istediği üründen istediği kadar seçebilir, bu sayede standart kumanya paketlerini seçmek zorunda kalmaz, tamamen kendi seçimleri doğrultusunda ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kumanya paketini oluşturmuş olur.

Comments and ratings for kumanya

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!