MobileSign

Download MobileSign MobileSign icon

MobileSign

by: Tatra banka, a.s.

FREE DOWNLOAD 5.4 12

5.4 Users
rating

Screenshots

Description

Predstavujeme vám novú mobilnú aplikáciu MobileSign, ktorá je určená špeciálne pre klientov privátneho bankovníctva Tatra banky, ktorí vlastnia smartfón s operačným systémom Android.

Aplikácia je určená výhradne pre klientov privátneho bankovníctva Tatra banky, ktorí využívaju smartfóny s Androidom verziou 2.2 a vyššou. Pre jej používanie je potrebné mať platný certifikát a aktívny prístup k internetu cez WiFi, alebo dátové služby poskytované mobilným operátorom.

Pre prvé prihlásenie je potrebná registrácia klienta a telefónneho čísla na niektorej z mobilných registračných autorít priamo na vybraných pobočkách privátneho bankovníctva Tatra banky. Po následnej inštalácii samotnej aplikácie MobileSign je klientovi prostredníctvom registračnej autority vydaný platný certifikát a zároveň je aplikácia aktivovaná. Aplikácia klienta na záver aktivácie vyzve na vytvorenie vlastného PIN kódu, pomocou ktorého sa prihlási pri ďalšom spustení aplikácie, a ktorý použije aj pri každom potvrdzovaní požiadaviek na nákup alebo predaj cenných papierov.

Aplikácia poskytuje špeciálnu funkcionalitu elektronického podpisu využívanú na potvrdenie/zamietnutie požiadavky na nákup alebo predaj cenných papierov. Jej možnosti si môžete pozrieť v zozname funkcionalít nižšie:

Zoznam dostupnej funkcionality:
1. Potvrdzovanie požiadavky na nákup alebo predaj cenného papiera (možnosť potvrdiť alebo zamietnuť požiadavku)
2. Predĺženie platnosti certifikátu

V prípade, že máte v súvislosti s aplikáciou MobileSign akékoľvek otázky, nápady alebo potrebujete riešiť konkrétny problém, kontaktujte nás:
- prostredníctvom e-mailu privatebanking@tatrabanka.sk
- alebo prostredníctvom kontaktov na webe Tatra banky: http://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/kontakty.html

Users review

from 12 reviews

"Good"

5.4