O2 GURU Odporúča

O2 GURU Odporúča

FREE

(3 stars)

(148)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikácia O2 GURU Odporúča vám pomôže zorientovať sa vo svete mobilných aplikácií, vďaka ktorým využijete svoj smartfón skutočne naplno. S užitočnými «appkami» budete vždy vedieť kde je dopravná zápcha, kde je najbližšia lekáreň, kam na dobré jedlo a kam za zábavou. Aplikácie premenia váš telefón na fotoaparát, fitness trénera či cestovného sprievodcu.

Získate s ňou prehľad o šikovných aplikáciách pre zábavu, cestovanie, zdravie, vzdelávanie, prácu aj voľný čas. Odporučí vám zaujímavé aplikácie a nájdete v nej tiež návody či náučné videá ako ich používať. Prostredníctvom notifikácií budete vždy informovaní o užitočných a obľúbených aplikáciách.

Je určená nielen prvým užívateľom smartfónov, aby sa jednoducho a rýchlo naučili pracovať s aplikáciami, ale aj pokročilým užívateľom, ktorým O2 GURU odporučí zaujímavé novinky.

Aplikáciu O2 GURU Odporúča neustále dopĺňame o nové tipy. Po jej spustení sa vám zobrazia prehľadné kategórie, z ktorých si podľa potreby viete rýchlo vyberať. Každú z aplikácií si môžete jednoducho stiahnuť do svojho mobilného telefónu vďaka odkazu na oficiálnu stránku pre jej stiahnutie.

Inštalácia jednotlivých aplikácií a prezeranie videí má vplyv na čerpanie mobilných dát.

Zistite s O2, ktoré appky sú pre Vás najlepšie aj na adrese: http://aplikacie.o2.sk

Recently changed in this version

Odľadenie aplikácie


Comments and ratings for O2 GURU Odporúča

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!