Online MarketScreenshots

Description

Yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımıyla size “zaman kazandıran” www.OnlineMarket.com artık Android uygulamasıyla da hayatınızı kolaylaştırıyor.

1 SAATTE TESLİMAT
Online Market’ten yaptığınız alışverişler 1 saatte kapınıza teslim edilir. Ayrıca 1 saatlik zaman aralıkları belirleyerek, önceden verdiğiniz siparişleri ister eve dönünce ister iş yerinizde teslim alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra uzun saat dilimlerinde beklemenize gerek kalmaz.

KAPIDA ÖDEME
Online Market kolay ve güvenli ödeme seçenekleri sunuyor. Alışverişinizi internetten kredi kartıyla ödeyebildiğiniz gibi kapıda “nakit, kredi kartı ya da Multinet” ile ödeme yapabilirsiniz.

KAPIDA İADE HAKKI
Online Market’ten yaptığınız alışverişleri hiçbir sebep göstermeksizin -ödeme yapmadan önce- kapıda iade edebilirsiniz.

GIDA GÜVENLİĞİ: DEPOLARIMIZ VE FRİGOFİRİK ARAÇLARIMIZ
Online Market’te tüm meyve, sebze ve et ürünleri özel paketleriyle el değmeden saklanmakta ve teslim edilmektedir. Böylece, geleneksel marketlerde bütün gün dışarıda bekleyen ve onlarca kişinin dokunduğu gıdalara göre daha sağlıklı ürünler almış olursunuz. Tüm ürünler kendi özelliklerine göre saklanması gereken optimum soğukluklarda soğuk hava depolarımızda muhafaza edilmektedir. Frigofirik buzdolaplı araçlarımızla yaptığımız teslimat sayesinde donmuş ve taze gıdaların güvenliği sağlanmaktadır. Herhangi bir nedenle içinize sinmeyen sebze, meyve ve etleri kapıda ödeme yapmadan önce iade edebilirsiniz.

Users review

from 34 reviews

"Great"

7