Online Market

Online Market by Online Market

FREE

(1 stars)

(30)


Download for Android Like

500 - 1,000 downloads

Add this app to your lists
Yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımıyla size “zaman kazandıran” www.OnlineMarket.com artık Android uygulamasıyla da hayatınızı kolaylaştırıyor.

1 SAATTE TESLİMAT
Online Market’ten yaptığınız alışverişler 1 saatte kapınıza teslim edilir. Ayrıca 1 saatlik zaman aralıkları belirleyerek, önceden verdiğiniz siparişleri ister eve dönünce ister iş yerinizde teslim alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra uzun saat dilimlerinde beklemenize gerek kalmaz.

KAPIDA ÖDEME
Online Market kolay ve güvenli ödeme seçenekleri sunuyor. Alışverişinizi internetten kredi kartıyla ödeyebildiğiniz gibi kapıda “nakit, kredi kartı ya da Multinet” ile ödeme yapabilirsiniz.

KAPIDA İADE HAKKI
Online Market’ten yaptığınız alışverişleri hiçbir sebep göstermeksizin -ödeme yapmadan önce- kapıda iade edebilirsiniz.

GIDA GÜVENLİĞİ: DEPOLARIMIZ VE FRİGOFİRİK ARAÇLARIMIZ
Online Market’te tüm meyve, sebze ve et ürünleri özel paketleriyle el değmeden saklanmakta ve teslim edilmektedir. Böylece, geleneksel marketlerde bütün gün dışarıda bekleyen ve onlarca kişinin dokunduğu gıdalara göre daha sağlıklı ürünler almış olursunuz. Tüm ürünler kendi özelliklerine göre saklanması gereken optimum soğukluklarda soğuk hava depolarımızda muhafaza edilmektedir. Frigofirik buzdolaplı araçlarımızla yaptığımız teslimat sayesinde donmuş ve taze gıdaların güvenliği sağlanmaktadır. Herhangi bir nedenle içinize sinmeyen sebze, meyve ve etleri kapıda ödeme yapmadan önce iade edebilirsiniz.

Comments and ratings for Online Market
  • (19 stars)

    by Nazar Odekov on 04/06/2014

    Androidi dusunmeniz cok iyi olmus. Uygulama yag gibi calisiyor. Elinize saglik

  • (19 stars)

    by Mustafa GEMCİ on 04/06/2014

    Uygulama kullanışlı ve sade. Arayüz anlaşılır ve fikir çok hoşuma gitti. Her gün alışveriş yapmak zorunda olan biriyim. Açıkçası günde en az 30 dakika kazandırabilen bir hizmet ve hamallığı da cabası :D