Audioteka

Audioteka

FREE

(4 stars)

(820)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikace je určena k poslechu audioknih prostřednictvím mobilního telefonu.

V nabídce Audiotéky je přes 2100 titulů.

Jakmile si uživatel aplikaci nainstaluje, tak si v ní může propojit svůj stávající uživatelský účet na stránkách http://audioteka.cz nebo si vytvořit zcela nový.

Ovládání aplikace je jednoduché a intuitivní, přes hlavní panel si uživatel prochází jak audioknihy v katalogu, tak také své zakoupené audioknihy na své vlastní elektronické Poličce. Knihy jsou roztříděny do jednotlivých sekcí. Uživatel může procházet tituly podle data přidání, oblíbenosti nebo podle kategorie. Každá audiokniha obsahuje popis, podrobné informace a ukázku, kterou je možné ihned přehrát.

Významnou vlastností aplikace je, že skoro každá audio kniha má kapitolu zdarma. Zákazník si ji může stáhnout a je tak seznámen s kvalitou a interpretací dané nahrávky ještě dříve, než si audioknihu zakoupí.

Vybrané audio knihy si jednoduše vložíte do svého košíku a přejdete k platbě pomocí platební karty, bankovního převodu nebo přes bránu PayPal. Po potvrzení transakce a přidání vodoznaku jsou audioknihy připraveny ke stažení na vaší Poličce. Nahrávku lze stáhnout po částech, takže se začátkem poslechu nemusíte čekat až na stažení celé audio knihy. Nahrávku spustíte ve vašem přehrávači a ostatní části se budou stahovat na pozadí.

Nemusíte mít ani starost s přerušováním poslechu. V případě, že máte příchozí hovor nebo jen nemáte čas si audioknihu doposlechnout až do konce, audio kniha bude připravena vždy v tom časovém úseku, kde jste přestali poslouchat. V případě, že dojde k odpojení sluchátek, program si zapamatuje místo přerušení a při opětovném spuštění poslechu se vrátíte zpět na místo, kde jste skončili.

Vytvořte si vlastní sbírku audioknih, ke které se můžete vracet.

VÝHODY APLIKACE:

- aplikace je zdarma
- intuitivní ovládání
- možnost přehrání ukázky u každé audioknihy
- kapitola zdarma ke stažení u většiny audioknih
- vytvoření záložky při přerušení poslechu
- automatická pauza v případě odpojení sluchátek, ukončení spojení nebo u příchozího hovoru
- možnost poslechu se zamčenou obrazovkou
- opakované stažení souborů z Poličky
- platba kreditní kartou, bankovním převodem, platebním systémem PayPal, Mobito nebo pomocí SMS
- propojení s účtem na webu www.audioteka.cz

Tags: audioteka cz apk, audioteka.cz apk, audio knihy zdarma, audioknihy cz apk, audioteka.cz, polda 2 kapitoly, audioknihy apk, droidoaudioteka, audioknihy.apk, apk audioknihy.

Recently changed in this version

Nové funkce v aplikaci pro Android Audioteka.cz verze 1.8.9:
Přidání nového druhu platby – mobilní platba umožní nákup audioknih přes mobilní telefon, platba je odečtena z kreditu nebo se přidá na měsíční vyúčtování.


Comments and ratings for Audioteka
 • (58 stars)

  by Michal Čapíno on 19/11/2014

  Regularily shows annoying advertisment notifications! Otherwise ok.

 • (58 stars)

  by Dalibor Dvorak on 19/11/2014

  The app is ok when it runs. Does not run on Nexus 5 after update to Lollipop

 • (58 stars)

  by Tomáš Trnka on 03/11/2014

  The app closes when other demanding application is opened (but the other music players don't do that) which makes it barely usable. Also this app looks pretty outdated...

 • (58 stars)

  by Roman Zvaric on 30/08/2014

  Had to rollback. HTC One S 4.1.1

 • (58 stars)

  by Petr Boráň on 25/08/2014

  Nákupy a stahování fungují bez potíží, jenže ovládání možná ještě tak dostačuje pro beletrii. Už pro přehrávání časopisu s různými články a přeskakování mezi nimi je ovládání dost nepraktické a jsem nucen časopis raději poslouchat pomocí jiného přehrávače. Stejný problém jistě nastává u faktické literatury, výuky jazyků apod.

 • (58 stars)

  by Jakub Klein on 23/07/2014

  S aplikaci mam velky problem. Obsah je vynikajici (predplaceny Respekt), ale ovladatelnost je priserna. Kdyby si tvurci precetli manual Google o ergonomii aplikaci. Nejvice mi vsak vadi nepritomnost ovladacich prvku v notifikacni liste a fakt, ze sepri vysunuti sluchatek automaticky prerusi prehravani a clovek musi zase hledat aplikaci...

 • (58 stars)

  by Ondřej Věříš on 24/12/2013

  Knížky zdarma, co jsem dostal od T-mobilu některé nefungují-píše to nesmysly. Kapitoly na ukázku nejdou stáhnout jedním ze způsobů. Než se mi objevily ty knížky zdarma, tak to trvalo věčnost - večer jsem to vzdal a druhý den teda už byly.

More comments