Do you have app related questions?Ask the Appszoom team and get a personalized answer within 24hrs!X Close

audioteka.pl

audioteka.pl

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
The application allows users to: access their "virtual shelf" where all purchased audiobooks are located, wireless download of audiobooks, comfortable listening and buying audiobooks via mobile site. The audioteka.pl service comprises of more than 3000 audiobooks in Polish language and around 500 items related to learning of foreign languages.

Additionally, with the help of the application, user is able to browse full catalogue of audiobooks and download free chapters of many chosen titles.

Tags: audioteka.pl, audioteka, appszoom.com, audioteka.pl na a, chomikuj audiobook audioteka.pl, jarosław grzędowicz pan lodowego ogrodu audiobook, audioteka za, audiobook pl, audiobook, audioteka pl na a.

Recently changed in this version

Android In-App Billing is available as the payment method to buy audiobooks!
New version contains a widget, which allows to listen to audiobooks while the application runs in background.


Comments and ratings for audioteka.pl
 • (53 stars)

  by Mateusz Juraszek on 19/02/2014

  Działa rewelacyjnie na nexus 4.

 • (53 stars)

  by Marek Bojarczuk on 22/01/2014

  Aplikacja jest dobra, ale tylko kiedy działa :-(. Na moim samsungu galaxy s 2 musiałem ją przeinstalować już dwukrotnie bo po prostu przestawała działać bez żadnego konkretnego powodu. Moim zdaniem to jest niedopuszczalne po tak długim czasie ta aplikacja jest dostępna. Rozumiem, że czasem może być problem z kompatybilnością z nową wersją androida ale odkąd ja zainstalowałem audiotekę nie miałem ż

 • (53 stars)

  by Shake Spear on 19/01/2014

  Gówniana aplikacja. Po pobraniu darmowego rozdziału nie mozna już pobrać calej, zakupionej książki.

 • (53 stars)

  by Marcin Mirkowski on 15/01/2014

  Niestety KitKat i nexus 4 nie jest kompatybilny z tym programem. Nie działa pobieranie, a aplikacja działa wyjątkowo wolno. Lepiej ściągnijcie sobie mp3, szkoda...

 • (53 stars)

  by Michal Zglinski on 06/12/2013

  bo na tablecie (asus transformer tf100) co chwile mam wiadomosc ze aplikacja przestala dzialac. Dodatkowo na telefonie mialem problem ze sciagnieciem wszystkich mp3 (transfer 0kB/s), a gdy juz ruszylo to sciaga 700MB z 500MB (sic!). Nie da sie usunac audiobooka przez aplikacje jezeli wszystkie mp3 nie sa sciagniete. Duuuzo do poprawienia.

 • (53 stars)

  by Marek Obuchowski on 04/12/2013

  Aplikacja działa ok, nie zauważyłem jakichkolwiek problemów. Niestety design aplikacji jest okropny, wygląda jak program napisany 10 lat temu przez początkującego programistę.

 • (53 stars)

  by Olgierd Humeńczuk on 02/12/2013

  Apka działa ale się często wiesza i od pewnego momentu nie mogę pobrać audiobooków... próbowałem resetować konto, kasować pliki, nie pomaga. Nie no naprawdę, dużo tracicie przez takie ignoranctwo. Testowano na Samsung Galaxy S2. PS. Jak chcecie dokładne informacje to na priv.