Samsung eKitap

Samsung eKitap

FREE

(4 stars)

(53)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Samsung eKitap, Samsung Electronics Türkiye’nin yerel olarak geliştirdiği lider eKitap servisidir. Samsung eKitap’la binlerce elektronik yayın içeriğine ulaşabilir, gazete ve dergileri takip edebilir, dilerseniz en güncel kitapları satın alıp, ister akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.
Samsung eKitap servisi yalnızca Samsung marka telefon ve tabletler için geliştirilmiştir.

Samsung eKitap is Turkey’s leading eBook service, provided by Samsung Electronics Turkey. You may reach thousands of ePubs, follow up newspapers & magazines, purchase contemporary books and enjoy reading through your tablet and your smartphones.
Samsung eKitap service is developed specifically for Samsung branded devices.

Tags: samsung ekitap, samsung e kitap, samsung e kitap indir, samsung tablet kitap indirme, samsung için e kitap indir, samsung ekitap (3 stars) (262) free, tablet e kitap indir, samsung tablet e kitap indir, samsung e kitap application purpose, e kitap indir.

Comments and ratings for Samsung eKitap
  • (59 stars)

    by solid on 15/06/2012

    En sonunda doğru düzgün bir ekitap uygulaması! Okuyucusu çok başarılı navigasyonu da kolay. Takılma yapmadan epey bir kitap inceledim. Kaynak olarak da çok geniş. Bu kadarını beklemiyordum. Tablet aldırır bu uygulama, net.