erpDROID Mobilní OZScreenshots

Description

Propojení informačního systému Altus Vario s mobilní aplikací na telefonu, či tabletu je nesporným přínosem pro variabilitu a použitelnost informačního systému.

Mobilní aplikace pro obchodní zástupce (Mobilní OZ) obsahuje potřebné a aktuální informace pro obchodní zástupce, či ostatní pracovníky v terénu. Synchronizace dat prostřednictvím datových služeb resp. WiFi zajišťuje konzistenci s daty na firemním serveru informačního systému a přenos dokladů (objednávek, faktura, zakázek) vytvořených nebo změněných na mobilním zařízení.

Aplikace obsahuje agendy:
- Firmy (města, firmy, osoby, spojení firem a osob, adresy),
- Katalog (včetně galerie obrázků),
- Sklad (aktuální stav zásob),
- Ceníky (dle obchodní podmínek jednotlivých zákazníků),
- Strom produktu (výběr katalogových položek pomocí kategorií, stromu produktu).

Mobilní aplikace pro Altus Vario především slouží k sběru a vytváření nových přijatých objednávek, které jsou po odeslání vkládány do agendy zakázky. Položky objednávky jsou vytvářeny výběrem produktu procházením stromu produktu. Množství, v nové položce objednávky, je inicializované objednacím množstvím vybrané položky.

Mobilní aplikace používá k záznamům výsledků obchodních jednání, plánování obchodních schůzek, sběru obrazové dokumentace z prodejních míst a mnoho dalšího.

Tags: aplikace pro obchodní zástupce

Users review

from 6 reviews

"Great"

8.4