Firmy.cz

Firmy.cz

FREE

(1 stars)

(342)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Firmy.cz a kontakt máš hned.

Přemýšlíte, kam zajít na oběd ve svém okolí, hledáte lékárnu nebo nejbližší autoservis? S aplikací Firmy.cz ve vašem mobilu to bude hračka. Katalog Firmy.cz od Seznamu vám přináší více než 600 000 ověřených firem do vašeho mobilního telefonu v přehledné podobě včetně fotek provozoven. Integrované Mapy.cz díky kvalitnímu mapovému podkladu ukáží přesnou polohu každé firmy. Můžete si číst recenze a hodnocení jednotlivých firem a samozřejmě i sami firmy hodnotit. Jste majitel firmy? Přímo z mobilní aplikace můžete publikovat akční nabídku. Z aplikace můžete poslat zpětnou vazbu nebo fotografii ke každé provozovně. Pomůžete tím dalším uživatelům.

Budeme vám samozřejmě vděční za zpětnou vazbu, buď přes formulář v aplikaci nebo na našem e-mailu firmy@firma.seznam.cz. Předem děkujeme!

Recently changed in this version

- oprava pádu aplikaci při zobrazení odpovědi na komentář.
- upraveno hledání
- nová ikona


Comments and ratings for Firmy.cz
 • (16 stars)

  by Michal Sirucek on 03/10/2014

  Nemohu pouzovat muj email @calli.graphics, protoze system nepodporuje format novych domen. Na jinych strankach trva oprava maximalne jeden den, pro vyvojare seznamu uz nekolik mesicu nerozlousknutelny orisek. Zrejme banda ignorantu.

 • (16 stars)

  by Jurij Mardar on 20/06/2014

  Perfektni

 • (16 stars)

  by Jiří Wetter on 23/01/2014

  Od této aplikace bych čekal, že zadám hledat pobočky pošty, nebo bankomaty a na mapě uvidím seznam "teček" v okolí a rozhodnu se, ke které zajedu. Možná špatně hledám, ale já tu žádnou mapu nejsem schopný najít. Jen textový výpis jednotlivých firem. Což praktickou použitelnost dost zásadně snižuje. Bez mapy je to max. na 2 hvězdičky, a to s odřenýma ušima.

 • (16 stars)

  by Jan Mašek on 04/12/2013

  Takový ten pocit, když si nainstalujete aplikaci a hned ji smažete

 • (16 stars)

  by Jan Muller on 14/11/2013

  Tleskam vyvojari. Ten chlapik ma zlaty rucicky. Tohle se opravdu povedlo! :-)