İpek Mekik Halı

İpek Mekik Halı

FREE

(5 stars)

(1)


Download for Android

10 - 50 downloads

Add this app to your lists
İpek Mekik Halı 1972 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. 41 yılı aşkın bir süre içerisinde Kapasite artırımlarına devam ederek sürekli ve istikrarlı bir büyüme göstermiş, modern teknoloji, yüksek ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektörde önemli bir pazar payına sahip olmuştur.

İpek Mekik Halı bugün kurulu olduğu alan üzerinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde farklı kalitelerde, farklı renk alternatifi ve güçlü çalışan kadrosu ile üretim yapmaktadır.

Yıllık üretim hacmini daima yüksek tutmaya çalışan İpek Mekik Halı koleksiyonlarıyla en çok tercih edilen halıdır. Ayrıca bugün olduğu gibi yarında çevre dostu olmaya, eğitilmiş insan faktörüne, "önce kalite ve güvenilirlik" ilkesine her zaman bağlıdır, bağlı kalacaktır.

FİRMA OLARAK HEDEFİMİZ

2013 yılı ve daha sonraki yıllar için, üretimini ve makine parkurunu artırarak siz değerli müşterilerimize daha zengin renk ve desen çeşitleri ile kalite yelpazesini genişleterek hizmet vermeye devam edecektir.

Tags: ipek mekik halı, ipek halı logo, ipek mekik, ipek halı, ipekmekik.com, son model ipek mekik halı model, ipek mekik video, ipek mekik halı logo, ipek mekik halı kalitesi, ipek logo.

Screenshots İpek Mekik Halı
View bigger - İpek Mekik Halı for Android screenshot
View bigger - İpek Mekik Halı for Android screenshot
Comments and ratings for İpek Mekik Halı

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!