TP Rehber

Download TP Rehber TP Rehber icon

TP Rehber

by: TP PETROL DAGITIM ANONIM SIRKETI | 8.8 94

8.8 Users
rating

Screenshots

Description

Türkiye Petrolleri, TP Rehber adlı uygulama ile mobil dünyasında da hizmetinizde…

TP Rehber uygulamamız ile;

- Konumunuza en yakın Türkiye Petrolleri akaryakıt istasyonlarını listeleyebilir, Otoyakıt hizmetine göre filtreleyebilir, diğer bir istasyonuna rota çizebilirsiniz. Tüm bu işlemleri harita üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.
- Türkiye'deki tüm il ve ilçelerde bulunan Türkiye Petrolleri akaryakıt istasyonlarını aratabilir ve istasyon adı, adres, telefon, konum bilgilerini görüntüleyebilir, listede Otoyakıt hizmeti veren Türkiye Petrolleri akaryakıt istasyonlarını filtreleyebilir, program üzerinden anında arama yapabilirsiniz.
- Türkiye Petrolleri web sayfamızda yayınlanan akaryakıt ürün (benzin,motorin ve diğer) fiyatlarını il, ilçe ve ürün bazında filtreleyerek listeleyebilirsiniz.
- Türkiye Petrolleri’ne ait son kampanya ve haberleri görüntüleyebilir, benzin,motorin ve diğer ürün alımlarınızda pompa üzerinden anında indirim yapan CrediTP kartı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
- Harita üzerinde, yolculuk yapacağınız iki ili seçerek, yol güzergahınızda bulunan Türkiye Petrolleri akaryakıt istasyonlarını listeleyebilirsiniz. Dilerseniz güzergah üzerinde yalnızca Otoyakıt olan bayilerimizi görüntüleyebilirsiniz. Böylece arabanız için yol boyunca yaktığınız yakıttan tasarruf edebilirsiniz.
- Uygulamamızda yer alan Hız Ölçer modülü ile anlık hızınızı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.
- Geri bildirim modülü ile uygulama ya da Türkiye Petrolleri akaryakıt istasyonlarımız ile ilgili düşüncelerinizi bizlere anında ve aracısız iletebilirsiniz.

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım AŞ, 2006 yılında yüzde 100 milli sermaye ile kurulmuş olup, istasyon ağını istikrarlı bir şekilde genişletmektedir. Milli kuruluşumuz, yaklaşık 200 istasyonuyla şimdiden “Türkiye’nin Gücünü Depoluyor” ve size hayırlı yolculuklar diliyor.

Tags: tp benzin istasyonları listesi , tp türkiydki akaryakıt istasyonları

Users review

from 94 reviews

"Great"

8.8