Ekip Mobil Islerim

Ekip Mobil Islerim

FREE

(2 stars)

(15)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Ekip Mobil Islerim for Android screenshot
View bigger - Ekip Mobil Islerim for Android screenshot
View bigger - Ekip Mobil Islerim for Android screenshot
Artık ekiplerinizi Turkcell Ekipmobil’in yenilenen kullanışlı arayüzü ile kolayca görebilir ve yönlendirebilirsiniz. Saha operasyonlarınızı daha etkin,verimli ve hızlı yönetebilirsiniz.
•Ekipmobil sayesinde sahadaki ekibinizin görev yönetimlerini lokasyon bazlı olarak etkin biçimde yaparsınız.
•Verdiğiniz görevlerin nerede ve ne zaman yapıldığını Ekipmobil ile takip etmek çok kolay!
•Raporlama özelliği sayesinde hem işinizi kolayca yönetebilir hem de ileriye dönük planlamalarınızı yapabilirsiniz.
•"Ekipmobil işlerim" özelliği sayesinde çalışanlarınıza görev ataması da yapabilirsiniz. Çalışanlarınız bu sayede üzerlerindeki iş listesini görebilirler ve kendilerine atanmış işlerle ilgili, telefonlarına yükledikleri ''mobil uygulama" üzerinden işlem yapabilirler. Ekip Mobil İşlerim uygulaması tüm Ekip Mobil abonelerine ücretsiz sunulmaktadır.
•Sadece firmanız üzerine kayıtlı faturalı hatları değil, şirketinizin ön ödemeli veya çalışanlarınızın üzerine kayıltlı hatlarını da Ekipmobil’e dahil edebilirsiniz.
Tüm cep telefonlarında çalışır mı?
Ekip Mobil tüm cep telefonları ile çalışır ancak cep telefonları üzerinden müşterilerimizin Ekip Mobil İşlerim modülüne erişmesi ve kullanması için android işletim sistemine sahip bir cep telefonu olması gerekir.

Nasıl kullanırım?

EkipMobil başvuru formunuzu, taahhütname, şirket imza sirküleri ve yetkili kişinin kimlik fotokopisi ile satış yöneticinize ilettiğinizde size EkipMobil'i kullanacağınız kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz gönderilir.
Aboneliğinizin tamamlanmasının ardından numara ekleme ve çıkarma işlemleri özel şifre yetkilisi veya admin ile Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz.

Tags: ekipmobil, ekip mobil, ekipmobil turkcell, ekipmobil turkcell login, turkcell ekip mobil demo, ekipmobil işlerim, turkcell ekip mobil login, ekipmobil giriş, ekipmobil.turkcell.com.tr, görev ataması.

Comments and ratings for Ekip Mobil Islerim

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!