SMS siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu

FREE

(2 stars)

(35)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
* Specialus pasiūlymas - naujiems vartotojams 3 nemokami SMS. Lojaliems vartotojams galimos specialios premijos ateityje!

Jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus planas nesiūlo geros kainos SMS siuntimui? Siųskite SMS naudodamiesi mobiliuoju interneto ryšiu iš mobiliojo telefono į bet kurio Lietuvos operatoriaus aptarnaujamą mobilųjį telefoną už itin mažą kainą - 4 ct už SMS. SMS tarifas toks pats, nepriklausomai nuo to, kur Jūs tuo metu randatės - išvenkite padidinto žinučių siuntimo iš užsienio tarifų (mūsų paslaugą itin mėgsta užsienyje gyvenantys lietuviai)! Naudodamiesi internetine prieiga prie svetainės sms.add.lt, galėsite susikurti SMS gavėjų grupes ir paprastai bei greitai siųsti masines žinutes savo pasirinktiems adresatams.

Paslauga veikia "pay as you go" principu. Papildykite virtualią sąskaitą Jums priimtiniausiu būdu (internetine bankininkyste, PayPal ar kt.) ir galėsite jau po kelių minučių siųsti SMS žinutes iš savo mobiliojo telefono.

Iškrėskite pokštą draugui. Už didesnį mokestį galite siųsti specialias SMS žinutes, kuomet galėsite laisvai pasirinkti norimą siuntėjo vardą. Galite krėsti pokštus savo draugams ar tiesiog siųsti SMS žinutes prisistatydami įmonės pavadinimu. Jei jums specifinis siuntėjo vardas reikalingas ilgam laikui - mes jums jį priskirsime individualiai ir tuomet galėsite siųsti tokias SMS žinutes už standartinę kainą - 4 ct.
Pažymime, kad Lietuvos Respublikos įstatymų draudžiama veikla nebus toleruojama ir nustačius įstatymų pažeidimo atvejus informacija apie siuntėją ir siųstus SMS bus perduota atsakingoms institucijoms.

Bendros paslaugos specifikacijos:
* Garantuojame geriausią patikimumo ir kainos santykį rinkoje.
* Siūlome mažiausią kainą - tik 4 ct už SMS į visus Lietuvos mobiliojo ryšio tinklus, nepriklausomai nuo siunčiamų žinučių skaičiaus.
* Mokate tik už siunčiamas SMS žinutes! Jokių registracijos ar mėnesinių mokesčių ar įsigyto kredito galiojimo laikų.
* Minimalus sąskaitos papildymas - vos 5 Lt (125 SMS).
* Galimybė kaip siuntėją nurodyti savo telefono numerį, įmonės pavadinimą ar kitą frazę.
* Nėra jokių siunčiamių SMS kiekio ar greičio apribojimų.
* Nemokama išsiųstų žinučių ataskaita.

Laukiame atsiliepimų, pasiūlymų, pageidavimų, pastabų el. pašto adresu sms@add.lt :) Jei rasite klaidų, praneškite, taisysime jas drauge. Norime sukurti tiek Jums, tiek mums patogią programą kasdieniam vartojimui.

Daugiau informacijos: http://sms.add.lt/

Tags: sms siuntimas nemokamai, sms host theme html, zinuciu siuntimas internetu, nemokamas sms rasymas internetu, nemokamas zinuciu siuntimas i, nemokamas zinuciu siuntimas internetu, sms siuntimas grupei, sms zinuciu siuntimas i gruzija, sms siuntimas internetu nemokamai, zinutes rasymas nemokamai.

Recently changed in this version

* pašalintos priežastys dėl kurių įrenginiuose su kai kuriomis Android versijoms programėlė lūždavo


Comments and ratings for SMS siuntimas internetu
  • (29 stars)

    by Ser Go on 20/10/2013

    Instaliavau ir planavau nauduotis, bet pamatęs, kad žadėtos aprašyme PayPal apmokėjimo galimybės nera, tiesiog ištriniau.... Nauduosiuos kita programa, kuri nors ir mažiau opcijų turi, bet turi populiariausia ir saugiausia apmokejimo galimybę...