Turk Telekom Wirofon

Turk Telekom Wirofon

FREE

(2 stars)

(525)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Turk Telekom Wirofon for Android screenshot
View bigger - Turk Telekom Wirofon for Android screenshot
View bigger - Turk Telekom Wirofon for Android screenshot
View bigger - Turk Telekom Wirofon for Android screenshot
Türk Telekom’un ev telefonlarını mobil hale getiren teknolojisi Wirofon sayesinde, Türk Telekom müşterileri, her yerde WiFi ve mobil internet uyumlu akıllı telefonlarını, tabletlerini ya da bilgisayarlarını kullanarak ev telefonları üzerinden arama yapabiliyorlar. Wirofon kullanıcılarının internet bağlantısı sağladıkları her noktadan Wirofon ile yaptıkları aramalar, Wirofon hizmetinin tanımlı olduğu ev telefonu üzerindeki tarifeden ücretlendiriliyor ve görüşme ücreti ev faturasına yansıtılıyor. Ev telefonunun avantajları ve bedava dakikalar, Wirofon ile hem akıllı cihazlar üzerinden hem de bilgisayar üzerinde kullanılabiliyor. Ayrıca Wirofon ile yurt dışından Türkiye’yi aramak, yurt içi görüşme fiyatına gerçekleşiyor.

Wirofon'dan faydalanmak için ayrıca bir abonelik ücreti ödenmiyor. Wirofon’dan yapılacak tüm aramalarda, uygulamanın bağlı olduğu ev telefonu ile aynı haklar geçerlidir. Yani Wirofon ile başka ülke numaralarının aranabilmesi için, ev telefonunun uluslararası çağrılara açık olması gerekiyor. Türk Telekom Wirofon servisi için kullanılan Wirofon uygulaması SIP tabanlıdır.

Wirofon ile ilgili tüm bilgilere http://www.wirofon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Özellikler

Kolay Abonelik Süreci: Türk Telekom ev telefonu sahipleri Wirofon aboneliklerini başlatmak için;
1.İlgili uygulama mağazasından Wirofon’u indirir.
2.Uygulamayı çalıştırır.
3.Uygulama açılış sayfasında “yeni hesap oluştur” seçeneğini seçer.
4.İstenen bilgileri girerek onayla tuşuna basar.
5.SMS ile gelen aktivasyon kodunu uygulamadaki aktivasyon kutucuğuna girerek Wirofon aboneliğini başlatır.

Görüntülü Konuşma: Wirofon kullanıcıları birbirleri ile internet bağlantısı olan her yerde ücret ödemeden görüntülü olarak konuşabileceklerdir.

Anlık Mesajlaşma: Wirofon kullanıcıları internet bağlantısı olan her yerde ücret ödemeden birbirleri ile mesajlaşabilirler ve emoticon gönderebilirler.

Durum Bilgisi: Wirofon kullanıcıları arkadaş listesindeki kişilerin uygun, meşgul veya uzakta olduğunu durum bildirimi işaretlerine bakarak anlayabilirler.

-------------------------------------

With Türk Telekom’s Wirofon service, which mobilizes fixed lines in houses, customers are able to make their calls from everywhere with their WiFi and mobile broadband enabled devices, laptops or PC’s via internet to be billed upon the tariff of home. By using Wirofon service, calls are made with Wirofon client via any internet access spot are billed upon the tariff of landlines that are previously registered to Wirofon service. Advantages and free call minutes of landline can be used on mobile devices and PC via Wirofon. Also calling Turkey from abroad via Wirofon, costs as national call.

In order to subscribe to Wirofon service, it’s sufficient to use a landline, and no extra fee is needed for the subscribtion. Türk Telekom landline subscribers can use this service by installing the necessary software to their WiFi and mobile broadband enabled devices. Wirofon client is available for both local and international call service, but service users’ home line must be opened to international calls. The Wirofon client used for Türk Telekom’s Wirofon service is SIP based.

New Features

Easy Subscription Process: Türk Telekom landline users can easily subscribe Wirofon by following the steps below;

1.Download Wirofon from application store in your device.
2.Launch the application.
3.Choose “create a new account” in home page.
4.Input the necessary data and press on “approve” button.
5.Input the activation code that you receive via SMS to relevant activation code box.

Video Call: Wirofon users can make free video calls as long as they have internet connection.

Instant Messaging: Wirofon users can send and receive instant messages via internet. They can also have fun by sending emoticons to each other.

Presence: Wirofon users can see each other status such as busy, online, offline or away.

Detailed information on Wirofon can be found at http://www.wirofon.com

Tags: wirofon, wirofon indir, turkıyeyı ucuz arama ile, telekom script, wirofon yükle, türk telekom müşteri hizmetleri, wirofon uygulaması, wirefon, tablet pc internet üzerinden ücretsiz görüşme, türkiye yi internet üzerinden ücretsiz arama.

Recently changed in this version

- Daha basit ve kullanışlı Kişiler ekranı (Wirofon rehberine PC istemciden ulaşılabilir.)
- Cihaz telefon defterine uygulama içinden kişi ekleme
- Arka plan çalışma seçeneği
- Sisteme giriş yapılmamışken gelen çağrıları anlık bildirimle alabilme
----------
- Easier and more usable Contacts screen (Wirofon contacts are available via PC client)
- Add contacts to phone contacts from inside the application
- Background support option
- Push notification support for incoming calls when not registered


Comments and ratings for Turk Telekom Wirofon
 • (37 stars)

  by dark0fortress0 on 25/01/2015

  Gitgide kendini geliştiren, yeniliklere ayak uyduran ve ihtiyaçları karşılar hale gelen bir app oldu. Video görüşmesi çok güzel oldu. Teşekkürler.

 • (37 stars)

  by Birkan YILMAZ on 18/11/2014

  Uygulamayi yeniden gelistirseniz yeridir, o kadar kotu.

 • (37 stars)

  by mehmet unlu on 05/10/2014

  Wirofon aplikasyonunu iki yildir kullaniyorum, son zamanlarda sıkca kesinti ve kilitlenme yasaniyor her defasinda restart yapmak gerekiyor. Bu konuda cok sayıda sikatet varken neden bir islem yapılmıyor ve bu problemler cozulmuyor. Bu servisi bizler ucreti mukabilinde kullaniyoruz ve degerli TT yoneticilerinden cevap ve aksiyon bekliyoruz. Lutfen sikayetlere kulaklarınızı tıkamayın, sorumlulukları

 • (37 stars)

  by Fatih Yildiz on 24/08/2014

  Hala bir sürü hatalar hatalar.. Bu işi bilmiyor TT. Neden?! Çünkü işi ehline vermiyor.. Hâlâ adam kayırmacanın hâkim olduğu bir kurumdur TT..!

 • (37 stars)

  by Samuel RalTha on 08/06/2014

  Sorry

 • (37 stars)

  by Yılmaz ER on 31/05/2014

  Çalışmıyor zaten bağlanıyor ses yok..

 • (37 stars)

  by Bora KURT on 11/05/2014

  Wirofon cok guzel bir hizmet. Ancak android icin hazirlanan yazilim tek kelime ile rezalet. Karsi taraf sesinizi duyuyor ancak siz hic birsey duyamiyorsunuz. 4 ya da 5 denemeden sonra sansiniz yaver giderse calma sesi duyuyorsunuz ve normal bir gorusme gerceklestirebileceginizi anliyorsunuz. Acil guncelleme gerekiyor

More comments