Turk Telekom Wirofon

Screenshots

Description

Türk Telekom’un ev telefonlarını mobil hale getiren teknolojisi Wirofon sayesinde, Türk Telekom müşterileri, her yerde WiFi ve mobil internet uyumlu akıllı telefonlarını, tabletlerini ya da bilgisayarlarını kullanarak ev telefonları üzerinden arama yapabiliyorlar. Wirofon kullanıcılarının internet bağlantısı sağladıkları her noktadan Wirofon ile yaptıkları aramalar, Wirofon hizmetinin tanımlı olduğu ev telefonu üzerindeki tarifeden ücretlendiriliyor ve görüşme ücreti ev faturasına yansıtılıyor. Ev telefonunun avantajları ve bedava dakikalar, Wirofon ile hem akıllı cihazlar üzerinden hem de bilgisayar üzerinde kullanılabiliyor. Ayrıca Wirofon ile yurt dışından Türkiye’yi aramak, yurt içi görüşme fiyatına gerçekleşiyor.

Wirofon'dan faydalanmak için ayrıca bir abonelik ücreti ödenmiyor. Wirofon’dan yapılacak tüm aramalarda, uygulamanın bağlı olduğu ev telefonu ile aynı haklar geçerlidir. Yani Wirofon ile başka ülke numaralarının aranabilmesi için, ev telefonunun uluslararası çağrılara açık olması gerekiyor. Türk Telekom Wirofon servisi için kullanılan Wirofon uygulaması SIP tabanlıdır.

Wirofon ile ilgili tüm bilgilere http://www.wirofon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Özellikler

Kolay Abonelik Süreci: Türk Telekom ev telefonu sahipleri Wirofon aboneliklerini başlatmak için;
1. İlgili uygulama mağazasından Wirofon’u indirir.
2. Uygulamayı çalıştırır.
3. Uygulama açılış sayfasında “yeni hesap oluştur” seçeneğini seçer.
4. İstenen bilgileri girerek onayla tuşuna basar.
5. SMS ile gelen aktivasyon kodunu uygulamadaki aktivasyon kutucuğuna girerek Wirofon aboneliğini başlatır.

Görüntülü Konuşma: Wirofon kullanıcıları birbirleri ile internet bağlantısı olan her yerde ücret ödemeden görüntülü olarak konuşabileceklerdir.

Anlık Mesajlaşma: Wirofon kullanıcıları internet bağlantısı olan her yerde ücret ödemeden birbirleri ile mesajlaşabilirler ve emoticon gönderebilirler.

Durum Bilgisi: Wirofon kullanıcıları arkadaş listesindeki kişilerin uygun, meşgul veya uzakta olduğunu durum bildirimi işaretlerine bakarak anlayabilirler.

-------------------------------------

With Türk Telekom’s Wirofon service, which mobilizes fixed lines in houses, customers are able to make their calls from everywhere with their WiFi and mobile broadband enabled devices, laptops or PC’s via internet to be billed upon the tariff of home. By using Wirofon service, calls are made with Wirofon client via any internet access spot are billed upon the tariff of landlines that are previously registered to Wirofon service. Advantages and free call minutes of landline can be used on mobile devices and PC via Wirofon. Also calling Turkey from abroad via Wirofon, costs as national call.

In order to subscribe to Wirofon service, it’s sufficient to use a landline, and no extra fee is needed for the subscribtion. Türk Telekom landline subscribers can use this service by installing the necessary software to their WiFi and mobile broadband enabled devices. Wirofon client is available for both local and international call service, but service users’ home line must be opened to international calls. The Wirofon client used for Türk Telekom’s Wirofon service is SIP based.

New Features

Easy Subscription Process: Türk Telekom landline users can easily subscribe Wirofon by following the steps below;

1. Download Wirofon from application store in your device.
2. Launch the application.
3. Choose “create a new account” in home page.
4. Input the necessary data and press on “approve” button.
5. Input the activation code that you receive via SMS to relevant activation code box.

Video Call: Wirofon users can make free video calls as long as they have internet connection.

Instant Messaging: Wirofon users can send and receive instant messages via internet. They can also have fun by sending emoticons to each other.

Presence: Wirofon users can see each other status such as busy, online, offline or away.

Detailed information on Wirofon can be found at http://www.wirofon.com

Tags: wirofon , wirofon indir , turkıyeyı ucuz arama ile , telekom script , wirofon yükle , türk telekom müşteri hizmetleri

Users review

from 587 reviews

"Good"

6.8

Users activity

Zeki

by Zeki

Downloaded

Zeki

by Zeki

Downloaded

Volkan

by Volkan

Downloaded

Shahin

by Shahin

Downloaded

ABDULLAH

by ABDULLAH

Downloaded

Ata

by Ata

Downloaded

atabandit

by atabandit

Downloaded

Ozgur

by Ozgur

Downloaded

rasa

by rasa

Downloaded