Turk Telekom Wirofon

Turk Telekom Wirofon

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Android Telefonlar için Wirofon Uygulaması

Türk Telekom’un ev telefonlarını mobil hale getiren teknolojisi Wirofon sayesinde, Türk Telekom müşterileri, her yerde Wirofon uyumlu cep telefonlarını ya da bilgisayarlarını kullanarak ev telefonları üzerinden arama yapabiliyorlar. Wirofon kullanıcılarının internet bağlantısı sağladıkları her noktadan (wifi & 3G)Wirofon android istemcisi ile VoIP olarak yaptıkları aramalar, Wirofon hizmetinin tanımlı olduğu ev telefonu hattı üzerindeki tarifeden ücretlendiriliyor ve görüşme ücreti ev faturasına yansıtılıyor. Ev telefonunun avantajları ve bedava dakikalar, Wirofon ile hem bilgisayar üzerinden hem de cep telefonu üzerinde kullanılabiliyor. Ayrıca Wirofon ile yurt dışından Türkiye’yi aramak, yurt içi görüşme fiyatına gerçekleşiyor.

Wirofon hizmetinden faydalanmak için ayrıca bir abonelik ücreti ödenmiyor. Türk Telekom ev telefonu kullanıcılarının Wirofon uyumlu bir mobil telefon veya internet bağlantısı olan bir bilgisayar sahibi olmaları ve gerekli yazılımı yüklemeleri yeterli.
Türk Telekom Wirofon istemcisinde, arama için kullanılan Türkiye'deki mevcut ev telefonu ile aynı haklar geçerli oluyor. Yani Wirofon ile başka ülke numaralarının aranabilmesi için, ev telefonunun uluslararası çağrılara açık olması gerekiyor.
Türk Telekom Wirofon servisi için kullanılan Wirofon Android servisi SIP tabanlı.

Wirofon ile ilgili tüm bilgilere http://www.wirofon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

-------------------------------------

Wirofon Client for Android Phones

With Türk Telekom’s Wirofon service, which mobilizes fixed lines in houses, customers are able to make their calls from everywhere with their Wirofon enabled phones, laptops or PC’s via internet to be billed upon the tariff of home. By using Wirofon service, calls are made as VoIP with Wirofon android client via any internet access spot (WiFi & 3G)are billed upon the tariff of home lines that are previously registered to Wirofon service. Advantages and free call minutes of home line can used on mobile phones and PC via Wirofon. Also calling Turkey from abroad via Wirofon, costs as national call.

In order to subscribe to Wirofon service it’s sufficient to use a home line, and no extra fee is needed for the subscribership. Türk Telekom home line subscribers can use this service by installing the necessary software to their Wirofon enabled devices. Wirofon client is available for both local and international call service, but service users’ home line must be opened to international calls. The Wirofon Android client used for Türk Telekom’s Wirofon service is SIP based.

Detailed information on Wirofon can be found at http://www.wirofon.com

Türk Telekomunikasyon A.Ş.

Tags: wirofon, wirofon indir, turkıyeyı ucuz arama ile, wirofon uygulaması, telekom script, wirofon yükle, türk telekom müşteri hizmetleri, ile internet üzerinden arama, wirofon indirme, 3g ile wirofon.

Recently changed in this version

* Bazı hatalar giderildi/İyileştirmeler yapıldı.
* Wi-Fi ve 3G bağlantı iyileştirmeleri yapıldı.
* Android 4.0 versiyonu ile uyumlu hale getirildi.
* Farklı ekran boyutuna sahip cihazlara uyumlu hale getirildi.


Comments and ratings for Turk Telekom Wirofon
 • (32 stars)

  by Samuel RalTha on 08/06/2014

  Sorry

 • (32 stars)

  by Yılmaz ER on 31/05/2014

  Çalışmıyor zaten bağlanıyor ses yok..

 • (32 stars)

  by Bora KURT on 11/05/2014

  Wirofon cok guzel bir hizmet. Ancak android icin hazirlanan yazilim tek kelime ile rezalet. Karsi taraf sesinizi duyuyor ancak siz hic birsey duyamiyorsunuz. 4 ya da 5 denemeden sonra sansiniz yaver giderse calma sesi duyuyorsunuz ve normal bir gorusme gerceklestirebileceginizi anliyorsunuz. Acil guncelleme gerekiyor

 • (32 stars)

  by Gün Göksu on 07/04/2014

  Çalışıyor, ama yazan arkadaşların gündelik hayatlarında kullanmadığı belli oluyor. gerekli ayarları web sayfasından verip başka yazılımların bağlanmasına müsade etseler servisin kullanıcısı artacaktır.

 • (32 stars)

  by Mustafa Uysal on 04/04/2014

  Şu uygulamayı birtürlü adam edemediler. Stabil çalışmıyor. Bazen bağlanmıyor, bağlantı kopuyor, konuştuktan sonra uygulama donuyor. Konuşurken durduk yerde karşı tarafa ses gitmemeye başlıyor. Daha ne diyim. iOS teki biraz daha iyi. Sırf Wirofon için eski bir iphone var evde. Rezalet bir durum.

 • (32 stars)

  by Cihad yıldız on 21/03/2014

 • (32 stars)

  by Ahmet Faruk YAZICI on 03/02/2014

  Wirofon başvurusu için Türk Telekom bayisine gitmek gerekiyormuş. Yurtdışındayken şifremle giriş yapamayacaksam ne işe yarar