100 Vjet Shtet

100 Vjet Shtet

FREE

(5 stars)

(145)


Download for Android Like

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikacioni "100 VJET SHTET" për nderë të 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë dhe tërë kombit shqiptar.
Aplikacioni është i organizuar në formë enciklopedie dhe ka për qëllim njohuritë e shpejta e të shkurtëra për rrjedhën e ngjarjeve nga viti 1912 - 2012, si dhe shum çka interesante.
URIME 100 VJETORI I PAVARËSISË

Tags: 100 vjet shtet shqiptar, 100 vjet shtet, 100 vjetori i pavaresise se shqiperise, fota galeria 100 vjet, logo e 100 vjetorit te pavaresise njohuri, 100 vjet shtet logos, 100 vjet shtet foto, urime per 100 vjet shtet, 101 vjet shtet, fotografi 100 vjet shtet shqiptar.

Recently changed in this version

Aplikacioni ka ndryshime ne dizajn (dizajn shumë më i mirë) ikonat, prapavija.
Aplikacioni tash eshte i pershtatshem edhe per disa lloje te telefonave.
Si dhe disa ndryshime te vogla


Comments and ratings for 100 Vjet Shtet
 • (77 stars)

  by korabi durres on 29/05/2014

  Hi

 • (77 stars)

  by Panishmen Koli on 14/05/2013

  Sepse populli shqipetar ka dhene kontribut te madh gjate ketij 1-shekulli urime 100-vjetorin nga shkupi

 • (77 stars)

  by Genci Kaci on 16/02/2013

  Aplikacion jo shume i realizuar grafikisht po per infon qe mbart meriton 5 yje

 • (77 stars)

  by Arben Bytyqi on 11/02/2013

  Awsome application. Very neat and concise. Pune te madhe paskeni bo....bravo ju qofte

 • (77 stars)

  by Valon Mehmeti on 13/12/2012

  Bravo

 • (77 stars)

  by Adem Ademi on 04/12/2012

  Eshte nje permbledhje e mire e historise e perfshire edhe me himnin kombetar, deklaraten e pavaresise se Shqiperise dhe zeri i huazuar nga filmi i 28 Nentorit.