Açıköğretim Yeni Sistem 7

Açıköğretim Yeni Sistem 7

FREE

(4 stars)

(86)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
4. sınıf işletme öğrencileri için hazırlanmış olan bu ugulama e-ogrenme platformundaki örnek çalışma sınavlarından ve bunları bir sınav tadında çözebileceğiniz bir uygulamadır.

Bu uygulamamızda, her dersin kitabına ait konuları ünite ünite özet haline getirilmiş, kitaplarınızdaki bölümde mevcuttur. Böylelikle sadece sınav çözmekle kalmayıp aynı zamanda sizlere konu tekrarı yapma imkanı da sunmaktadır.

Çözdüğünüz sınavların cevabını ve sizin cevaplarınızı bir liste halinde sınav bitince görebilecek ve listedeki herhangi bir cevaba tıkladığınızda sizin cevabınız ve doğru cevap gösterilecektir. Böylece soru çözmek öylesine değil daha öğretici hale gelmiştir.Ayrıca çözümünüzü kaydedip daha sonra tekrar çözdüğünüzde iki cevabınızıda karşılaştırmanız mümkündür.

Sorular ve cevaplar herhangi bir hataya karşılık hemen müdahele edilmesi için internetten çekilmektedir.Sizinde yardımınızla dahada geliştirilmeye açıktır.İnternet kontrolü mevcuttur ancak herhangi bir sorun dahilinde bizleri bilgilendirmenizi rica ederim.

Kaynak:E-öğrenme platformu ve İşletme 4.Sınıf Kitapları (http://eogrenme.anadolu.edu.tr/isletme/dersler/Sayfalar/default.aspx)

tags: açıköğretim, işletme cikmis sorular, acikogretim sorulari,acikogretim, işletme 4.sınıf,yeni sistem

Recently changed in this version

Tüm Hatalar Giderildi.

final yayınlandı.

notta yazıyı büyütme ve küçültme yapıldı.


Comments and ratings for Açıköğretim Yeni Sistem 7

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!