megaphoneWe're listening! How do YOU discover apps?X

Angličtina - Konverzace

Angličtina - Konverzace

100 - 500 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Angličtina - Konverzace for Android screenshot
View bigger - Angličtina - Konverzace for Android screenshot
View bigger - Angličtina - Konverzace for Android screenshot
S tímto programem se můžete velmi jednoduše učit a procvičovat si anglickou konverzaci i s výslovností rodilého mluvčího. Program Angličtina - Konverzace je rozdělen do 30ti lekcí. Každá lekce obsahuje jiné konverzační téma. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu!

Program obsahuje stejný memorovací algoritmus, jako verze pro MS Windows (program Language Teacher). Pamatuje si všechny vaše odpovědi a dává vám slova nebo věty, které umíte méně, v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu.

Firma LangSoft s.r.o. je výrobcem programů PC Translator GB (program pro překlad z angličtiny do češtiny a naopak) a Language Teacher GB (program pro výuku angličtiny), slovníků pro chytré mobilní telefony a tablety se systémem iOS a Android, online slovníků na webu a mnoha dalších jazykových produktů. Nyní je program PC Translator standardem mezi slovníky i překladovými programy a má více jak 40.000 registrovaných uživatelů.

Tags: anglicko česká konverzace, anglická konverzace.

Recently changed in this version

Nová ikona. Opravy chyb.


Comments and ratings for Angličtina - Konverzace

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!