FREE DOWNLOAD

Büyük Türkçe Sözlük

  • SEARCH TYPE
  Büyük Türkçe Sözlük icon

  Büyük Türkçe Sözlük

  by: HGA SOFT 1.1K 9

  9 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Çevrimdışı ve çevrimiçi büyük sözlük.

  Çevrimdışı sözlüğü ilk açtığınızda bir süre bekleyiniz, veritabanı kopyalanacaktır. Her hangi bir sorun oluşursa e-posta olarak bilgilendirirseniz düzeltilecektir. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

  İnternet üzerinde sağlanan Türkçe sözlükler eklenmiştir. Herkes kolayca ulaşabilsin diye. Türkçe Turkche olmasın diye.

  Önemli: Kapanmaya Zorla(Force Close) hatası alanlar lütfen uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyiniz. Çevrimdışı sözlükte arama yaparken hata alanlar uygulamayı kaldırıp tekrar yüklesinler. İlk girişte çevrimdışı sözlüğe tıklayıp 3-4 saniye beklerseniz veritabanı hafıza kartına kopyalanacaktır.

  Eğer bir kelime bulunamıyorsa ya yanlış sözlükte arıyorsunuz, yada o kelime veritabanında bulunmamaktadır.

  (Not: Programın Google Admob reklamları vardır. Reklamlar Google tarafından sunulmaktadır ve reklam içeriğinin program ve geliştiricisi ile hiç bir bağlantısı yoktur. Geliştiriciyi desteklemek için lütfen reklamlara günde en az 1 defa tıklayınız. Anlayışınıza teşekkürler.)

  Tags: türk dil kurumu büyük türkçe sözlük , türkçe sözlük indir , tdk büyük türkçe sözlük indir , türk dil kurumu , türk dil kurumu büyük türkçe sözlük indir , türkçe sözlük indirme , büyük türkçe sözlük , türk dil kurumu sözlüğü bedava indir , türk dil kurumu kelime indir

  Users review

  from 1.084 reviews

  "Awesome"

  9