Büyük Türkçe SözlükScreenshots

Description

Çevrimdışı ve çevrimiçi büyük sözlük.

Çevrimdışı sözlüğü ilk açtığınızda bir süre bekleyiniz, veritabanı kopyalanacaktır. Her hangi bir sorun oluşursa e-posta olarak bilgilendirirseniz düzeltilecektir. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

İnternet üzerinde sağlanan Türkçe sözlükler eklenmiştir. Herkes kolayca ulaşabilsin diye. Türkçe Turkche olmasın diye.

Önemli: Kapanmaya Zorla(Force Close) hatası alanlar lütfen uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyiniz. Çevrimdışı sözlükte arama yaparken hata alanlar uygulamayı kaldırıp tekrar yüklesinler. İlk girişte çevrimdışı sözlüğe tıklayıp 3-4 saniye beklerseniz veritabanı hafıza kartına kopyalanacaktır.

Eğer bir kelime bulunamıyorsa ya yanlış sözlükte arıyorsunuz, yada o kelime veritabanında bulunmamaktadır.

(Not: Programın Google Admob reklamları vardır. Reklamlar Google tarafından sunulmaktadır ve reklam içeriğinin program ve geliştiricisi ile hiç bir bağlantısı yoktur. Geliştiriciyi desteklemek için lütfen reklamlara günde en az 1 defa tıklayınız. Anlayışınıza teşekkürler.)

Tags: türk dil kurumu büyük türkçe sözlük , türkçe sözlük indir , tdk büyük türkçe sözlük indir , türk dil kurumu , türk dil kurumu büyük türkçe sözlük indir , türkçe sözlük indirme , büyük türkçe sözlük , türk dil kurumu sözlüğü bedava indir , türk dil kurumu kelime indir

Users review

from 1.084 reviews

"Awesome"

9