FREE DOWNLOAD

ČVUT FIT checker

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Aplikace pro studenty ČVUT - FIT, která stahuje z eduxu výsledky.

  * Pracuje i offline - jakmile jednou stáhnete daný předmět, tabulka s výsledky se uloží v cache telefonu a vy si tak můžete prohlížet své skóre třeba i v metru.

  * Hromadné stažení všech předmětů - pokud vyberete u seznamu předmětů v menu možnost Obnovit, aktualizují se všechny předměty najednou.

  * Automatická detekce změny - pokud použijete hromadné obnovení, aplikace automaticky detekuje předměty, u kterých došlo od posledního stažení ke změně a informuje vás o nich.

  * Automatická kontrola na pozadí - pokud máte zapnutá data na pozadí a nastavíte si automatickou kontrolu, FIT checker vás pak automaticky upozorní na případné změny na Eduxu.

  * Import předmětu z KOSu - nemusíte předměty zadávat ručně. Po stisknutí tlačítka se vám automaticky nahrají vaše zapsané předměty z KOSu

  * Kontrola vypsaných zkouškových termínů vás informuje o nových termínech a rozčilování se nad zaplněnými zkouškami tak bude minulostí.

  * Jednoduše si zkouškové termíny přidejte do kalendáře (vyžaduje aktualizovaný Google Calendar z Play Store)

  (THX David Bilík za spolupráci)

  SEO: cvut, edux, znamky, fit, fakulta, IT, CTU, KOS

  Tags: vut fit , fit cvut , edux , blog fit cvut , skripta cvut , velikost přenesených dat , scripta cvut , fit cvut test , cvut

  Users review

  from 97 reviews

  "Awesome"

  9.4