eokul

eokul

FREE

(3 stars)

(50)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Uygulama, MySYS Yazılımın kendi okul yönetim sistemini(MySYS-eokul) kullanan okullar için geliştirilmiştir. Bu sistemi kullanan okullardaki veliler gerçek şifrelerini alabilir ve uygulamayı kullanabilirler.
Eokul uygulaması size Android cihazlar üzerinden gerçek zamanlı olarak çocuğunuzun okulda almış olduğu notları, test sonuçlarını, devamsızlık bilgilerini, disiplin bilgilerini, ödevlerini ve haftalık ders programı görmenize imkan tanır. Örneğin çocuğunuz dördüncü derse girmediğinde bunu Android cihazınızın üzerinden görebilir ve sonrasında durumu çocuğunuza ya da öğretmenine sorabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun ertesi gün için veya o hafta için ödevi olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bunu cihazınızın üzerinden tüm ayrıntılarıyla görebilirsiniz. Temel olarak çocuğunuzu daha yakından takip etmek istiyorsanız ve ilgili bir veliyseniz bu tam ihtiyacınız olan bir uygulama.
Uygulamayı test etmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz
Kullanıcı adı: test
Şifre: test
Ayrıntılı bilgi için;
http://www.mysys.com.tr
+90 312 2867373

Tags: e okul, eokul yönetim, eokul, e okul scripti, e okul yönetim bilgi sistemi, eokul yönetim bilgi sistemi, e okul veli, e okul script, eokul yönetim bilgisi, qr eokul.

Comments and ratings for eokul
  • (46 stars)

    by ekodost on 10/02/2013

    güzel bir uygulama