Francuski -Ucz się i rozmawiaj

Francuski -Ucz się i rozmawiaj

FREE

(5 stars)

(83)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Francuski -Ucz się i rozmawiaj for Android screenshot
View bigger - Francuski -Ucz się i rozmawiaj for Android screenshot
View bigger - Francuski -Ucz się i rozmawiaj for Android screenshot
Program do skutecznego porozumiewania się w języku francuskim. Przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy pragną wzbogacić zasób słownictwa. Szczególną uwagę zwrócono w nim na najważniejszą sprawność językową - umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku francuskim. Zastosowana w programie innowacyjna metoda komunikacji pozwala szybko pozbyć się bariery w mówieniu i sprawnie wyrażać w codziennych sytuacjach.

Program przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zainteresowanych czynnym opanowaniem języka francuskiego. Wszystkie słowa, zwroty i dialogi nagrane zostały przez profesjonalnych lektorów francuskich. Logiczny podział na 127 tematów i kategorii wraz z szybkim systemem wyszukiwania pozwala błyskawicznie odnaleźć każde potrzebne słowo lub zwrot.

Program doskonale sprawdza się również w roli elektronicznego, mówiącego tłumacza podczas wyjazdów za granicę. Dzięki niemu z łatwością porozumiesz się we wszystkich typowych sytuacjach - w sklepie, w banku, w hotelu, na lotnisku... Bez problemu kupisz bilet w kasie, złożysz zamówienie w restauracji, zapytasz o drogę lub też umówisz się na spotkanie.

Program stanowi doskonałą propozycję dla osób przygotowujących się do egzaminów ustnych z języka francuskiego oraz wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych, do pracy lub na studia.

W programie między innymi:
- nagrania z udziałem rodowitych Francuzów
- 127 grup tematycznych i kategorii
- praktyczne rozmówki, konwersacje i dialogi
- słownik francusko-polski, polsko-francuski
- nauka prawidłowej wymowy
- tworzenie własnych dialogów i scenek sytuacyjnych
- innowacyjny system zapamiętywania wyrażeń
- szybkie wyszukiwanie słów i zwrotów
- uproszczony zapis wymowy
- przykłady użycia słów w zdaniach
- kurs konwersacyjny języka francuskiego
- zintegrowany odtwarzacz słów i zwrotów

DIALOGI:
Na granicy, Odprawa pasażerów, Podróż pociągiem, U lekarza, W recepcji hotelowej, W restauracji, Zwiedzanie, W mieście, Pierwsze rozmowy, W sklepie, Dojazd do centrum, Poza miastem, Wymiana walut, Na poczcie, Szukanie pracy, Pytanie o czas, Wypadek samochodowy, Informacja turystyczna, Wynajem samochodu.

GRUPY TEMATYCZNE:
Zakwaterowanie, Pytanie o drogę, Gastronomia, Zdrowie, Zakupy, Czas wolny, Pierwsze spotkania, Podróż, Liczby/Czas, Miejsca publiczne, Praca/Nauka, Środowisko. Kategoria ogólna

Bezpłatna wersja programu zawiera 800 słów i zwrotów, natomiast w pełnej wersji dostępnych jest 4000 słów, zwrotów i zdań.

Tags: tłumacz francusko polski na tablet z em, 1300 po francusku, tłumacz polsko francuski na tablet z em, francuski ucz sie i rozmawiaj chomikuj, angielski ucz się i rozmawiaj, słownik polsko francuski wymowa, rozmówki, słownik francuski chomikuj, słownik francuski tablet chomikuj, słownik francuski.

Recently changed in this version

Poprawiono interfejs użytkownika.
Udostępniono możliwość zakupu inApp.
Poprawiono drobne błędy.


Comments and ratings for Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!