Hospodská angličtina

Hospodská angličtina

FREE

(2 stars)

(29)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
POZOR! Tento kurz angličtiny je opravdu hustý! Je sice určen pro opravdové chlapy, ale i ženy by se mohly něčemu přiučit ;-) !

Aplikace je ZDARMA dostupná na Google Play. Po jejím stažení do vašeho zařízení a spuštění je ihned dostupný textový obsah celé aplikace v plném rozsahu. Zvukové nahrávky jsou předmětem koupě.

Hospodská angličtina je skvělý pomocník nejen do hospod 4. cenové kategorie. Tento průvodce vám doplní mezery ve vzdělání velmi neformální angličtinou. Tohle vás ve škole opravdu nenaučí!

Aplikace Hospodská angličtina vás nechá nahlédnout do slovní zásoby britských puberťáků, buranů, pařmenů i ochlastů. Díky této aplikaci budete mít co říct i ve velmi intimních situacích a slovní zásobou trumfnete i britské dlaždiče. Hospodská angličtina totiž dokáže být neuvěřitelně barvitá…

Bohatá slovní zásoba obsažená v jednotlivých lekcích vytváří ucelený příběh. Tematicky si projdete pokecem v hospodě a plánováním pařby, lovem koček v klubu i dokončením lovu v soukromí…

Aplikace obsahuje:
* přibližně 51 minut nahrávek
* 10 témat
* 897 vět
* 8543 slov
* 1979 unikátních slov (slovní zásoba)

Upozornění! Obsah této aplikace je nevhodný pro děti a mládež do 18 let! Použité výrazy mohou být vulgární, urážlivé nebo jinak nepříjemné. Proto zvažte používání této aplikace.

Tento kurz:
* je jen pro pokročilé, kterým už nestačí výuka všedních témat
* vás naučí mluvit se správnou výslovností
* činí slovník a překládání nepotřebnými
* vás donutí v angličtině rovnou myslet
* je efektivnější i levnější než tradiční metody

Pro další informace o aplikaci navštivte www.pub-english.com.

Na kvalitě a vaší spokojenosti nám záleží. Pokud nám chcete něco sdělit, učiňte tak prosím nejlépe přímo z aplikace odesláním zprávy na podporu - jen tak vám na to můžeme reagovat.

Tags: anglictina pro deti, hospodska angličtina, obchodni anglictina.

Recently changed in this version

- opravení drobných chyb


Comments and ratings for Hospodská angličtina
  • (34 stars)

    by Georg Seven on 26/02/2013

    Vetsina frazi je super ale nektera jdou prilis daleko a pouzit je mozne tak v pristavnim pubu ctvrte kategorie. Skodaje, ze neni jasna hranice mezi nimi.