İngilizce KelimelerScreenshots

Description

Pratik İngilizce sizden gelen istekler ile yenileniyor. Sizde http://pratik.im sayfamızı ziyaret edin ve anketi doldurarak istediğiniz özelliklere sahip uygulamayı sizin için geliştirelim. Acele edin Anket kısa yeterli sayıya ulaşınca erişime kapanacak...

Üds, Kpds ve Toefl kelimelerini kullanışlı şekilde ezberleyin. Bildiğiniz kelimeler ile bilmediklerinizi ayırın, ister bilmediklerinizi öğrenmeye çalışın istersenizde bildiklerinizi tekrar edin unutmayın.

Kelimeleri telaffuzları ile birlikte öğrenin. Kelimelerin ingilizce telaffuzlarını ister yavaş ister hızlı isterseniz de yüksek sesle dinleyin. Menuden konuşma hızını ayarlayabilirsiniz. Sesi ayarlamak için telefonunuzun ses artırma azaltma tuşlarını kullanınız.

Her türlü görüş ve önerinizi apps@trandroid.com yada destek+kelimeler@androturk.com ileterek uygulamayı birlikte geliştirmemizi sağlayabilirsiniz.

Etiketler: ingilizce, kelimeler, kpds, toefl, ales, uds, tts, türkçe ingilizce sözlük

Tags: ingilizce kelimeler , ingilizce , 7. sınıf ingilizce konuşmalar , ingilizce kelimeler 4. sınıf diyaloglar , toefl türkceingilizce kelime hazinesi , 7.sınıf ingilizce kelimeler çalış oyna , wordtest kpds videoları , ingilizce kelime bilgisi , spor ile ingilizce diyaloglar 7. sınıf

Users review

from 202 reviews

"Great"

7.4