İngilizce Quiz Oyunu MCScreenshots

Description

Kelimelerin yazılışlarında sıkıntı çekenler, yazmaya üşenenler için basitleştirilmiş ÇOKTAN SEÇMELİ versiyon.

İngilizce kelimeleri öğrenmenin hızlı ve eğlenceli yolu. Bir dili öğrenmek istiyorsanız önce kelimeleri öğrenmelisiniz. Kelimeleri de ezberlemek yerine onları görsel hafızanıza kaydederek öğrenmeniz gerekmektedir. Bu oyun ile kelimelerin resimleri ile birlikte hem Türkçe karşılıklarını hem de İngilizce okunuşlarını eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Oyunu tekrar tekrar oynayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışmalı ve hem bildiğiniz kelimeleri yazarak hafızanızı tazelemeli hem de yeni kelimeler öğrenerek bilginizi arttırmalısınız.

Siz bu İngilizce kelimeleri öğrenmeye çalışırken biz size yenilerini hazırlıyor olacağız. Lütfen istek ve şikayetlerinizi yorumlarda ya da selim07@gmail.com adresine e-posta olarak iletirseniz memnuniyet duyarız.

Flashcard benzeri bir yapıya sahiptir.

19 kategori ve 650 den fazla fotoğraf ve sesli okunuşları ile birlikte kelime bulunmaktadır. Siz bu kelimeleri öğrenirken biz yenilerini hazırlıyor olacağız.

Oyunda yer alan kategoriler: Sayılar, Renkler, Aile, Araçlar, Yeme, İçme, Yönler, Meslekler, Hayvanlar, Yerler, Banyo, Bahçe, Mutfak, Hava durumu, Vücut, Kıyafetler, Ev, SIFATLAR ve FİİLLER.

Learn English words easily. Multiple Choice Edition

English Quiz Game

All pics used in this application are from public domain. If you have a licence of a photo used in this application, or if you want them to be removed, please don't hesitate to contact me.

Etiketler: ingilizce, oyun, ingilizce öğrenme, ingilizce quiz, ingilizce quiz oyunu, ingilizce oyunu, english game, english quiz, learn english, learning game, quiz game, ingilizce kelime ezberleme oyunları, ingilizce kelime oyunu, ingilizce kelime ezberleme, ingilizce kelime ögrenme, ingilizce kelime, ingilizce ögrenme

Tags: ingilizce kıyafetler

Users review

from 61 reviews

"Great"

8.8