Konuşan Sözlük

Download Konuşan Sözlük Konuşan Sözlük icon

Konuşan Sözlük

by: 360DRC | 7.4 328

7.4 Users
rating

Screenshots

Description

Veritabanı İndirilememe Hatası düzeltildi.
Uygulama Sorunsuz Çalışmaktadır. 30.07.2014

Bu Uygulama İle İngilizce Öğrenmek Çok Kolay.
Yüzbinlerce Kelimenin Karşılığı ister Türkçe/İngilizce isterseniz de İngilizce/Türkçe olarak bulabilirsiniz.
Ayrıca bulunan sonuçları Sesli olarak dinleyebilir Telafuzunuzu Geliştirebilirsiniz.

Sesli Dinle
Sesli Dinleme özelliği ile İngilizce->Türkçe aramalarda Çıkan Kelimeleri, Türkçe->İngilizce aramalarda ise Çıkan Kelimelerin İngilizce karşılıklarını Dinleyebilirsiniz.

Konuş Çevir
Eğer Aktif bir internet bağlantınız var ise uygulama bunu algılayacak ve size Konuş-Çevir özelliğini aktif edecektir. Bu sayede klavye ile uğraşmanıza gerek kalmadan Türkçeden İngilizceye, İngilizceden Türkçeye söylediğiniz kelimenin çevirisini yapabileceksiniz.

Not: Program ilk açıldığında sozluk veritabanını cihazınıza yükler bu sayede her açtığınızda internete bağlanmak zorunda kalmazsınız.

Sesleri duyamıyorsanız Cihazınızın Medya Ses Düzeyini Kontrol ediniz.

Yorumlarınızı ve Puanlarınızı Esirgemeyin.

Uygulamayı 140 bin kişi indirmiş şu ana kadar kullanıyor çalıştırıyor. berbat, çalışmıyor vs diyenler bunu bir düşünsünler lütfen...

Tags: söyleneni türkçeye çeviren sözlük , internete bağlanmadan çalışan ingilizce türkçe sözlük , internete bağlanmadan ingilizce ceviri proğram indir , konuşan sözlük , konuŞan Çevİren sÖzlÜk , internete bağlanmadan ingilizce-türkçe ücretsiz sözlük , internete bağlanmadan çalışan türkçe ingilizce çeviri programı , internet baglanmadan ceviri yapan program , için sözlük internete baglanmadan

Users review

from 328 reviews

"Great"

7.4

Users activity

duygusal1212

by duygusal1212

Downloaded