KPSS Soru Canavarı 2017Screenshots

Description

En Büyük Güncelleme Geldiiiiii ..
Arkadaşlar Merhaba,
Tam da ihtiyacınız olan uygulamayı buldunuz. Azıcık o değerli zamanınızdan ayırıp burayı okursanız belki de geleceğiniz için çok ama çok faydalı, belki de ileride iyiki okumuşum ve indirip kullanmışım diyeceğiniz birşey yapmış olacaksınız. Haydi bakalım okumaya >>>

Bu program sayesinde artık teknolojiyi hayatımızda etkin bir şekilde kullanabileceğiz. Ders çalışırken bile kitapların kağıtların esaretinden kurtuluyoruz. Çıkmış sorular için sayfalarca çıktı almak zorunda olmamak harika. KPSS Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri deneme sınavları, konu testleri ve daha fazlası her an cebimizde olacak.
Güncellendikçe gelişecek geliştikçe kazandıracak olan programımızı yükleyin sınav sonrası keşke değil iyiki diyenlerden olun.
Ders Seçim ekranında Yeni Deneme Kontrolü düğmesine tıklayarak eklenen yeni denemeleri telefonunuza hızlıca indirebilirsiniz.
Bu uygulama sizin kişisel istatistiklerinizi tutmaktadır. Günlük, aylık ve tüm zamanlarda çözdüğünüz soru sayılarını size Profil sayfasında göstermektedir.
Her denemenin istatistiğini sizler için tuttuk. O denemenin çözülüp çözülmediğini, çözüldü ise kaç kere çözdüğünüzü ve her denemenin doğru, yanlış ve boş sayılarını Denemeler Listesi ekranında kolayca görüntüleyebileceksiniz.
Beğendiğiniz soruları yine sağ üst köşede yer alan Paylaş simgesine tıklayarak WhatsApp, Facebook vb. ortamlarda kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
Soru Cevap bölümünde hatalı bulduğunuz soruyu sağ üst köşedeki Hata bildir simgesine tıklayarak bizlere bildirebilirsiniz.
Soru Cevap ekranında, hatalı olduğunu düşündüğünüz soruyu eğer editörlerimiz güncellemiş ise size de sağ üst köşede yer alan Soruyu Güncelle simgesine tıklayarak güncelleyebilirsiniz. İşte bu kadar kolay.
KPSS Şifreleri bölümünde birçok derse ait kısaltma ve kodlamalar mevcut.
Geri Sayım bölümünde TÜM sınavlara ait sınav tarihleri yer almaktadır. Dilediğiniz sınav tarihini seçerek kalan zamanı görüntüleyebilirsiniz.
Haritalar bölümünü de revize etmiş bulunmaktayız. Artık haritalar TAM EKRAN kullanılabilecektir.
Başarı Hikayeleri bölümünde de siz değerli arkadaşlarımız için güzel öyküler bulunmaktadır. Okumanızı tavsiye ederiz.
Soru Ekle bölümü vasıtasıyla bizlere soru gönderebilirsiniz. Unutmayın ki sorularınız editörlerimizin onayından geçmeden soru havuzuna eklenemez. Bu süre de biraz zaman alabilir.

Not : KPSS Soru Canavarı adlı uygulamada bulunan test, deneme ve sorular çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Uygulma sad eceçeşitli paylaşım ortamlarına eklenmiş ve paylaşıma açılmış bu kaynakları yayınlamaktadır. Bu yüzden yapımcı hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri soruların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Kabul ediyorum.
Başarılar.

Etiketler: çıkmış sorular, güncel bilgiler, kpssye ne kadar kaldı, kpss, deneme, sınav, vatandaşlık, genel kültür, eğitim bilimleri, kpss deneme, kpss soru, kpss sor, 2015-2016-2017 güncel bilgiler, kpss güncel bilgiler

Tags: kpss a grubu soru canavari

Users review

from 4.215 reviews

"Great"

8