Krokokostki do składaniaScreenshots

Description

Klocki Popboblocks są wykonane z miękkiego plastiku i są zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych dzieci. Klocki są dostępne w wielu żywych kolorach, a ponadto można je ze sobą łączyć. Seria składa się ze zwierząt, pojazdów, figur i innych. Klocki Popboblocks posiadają unikalny system łączenia, dzięki któremu małe dzieci mogą je z łatwością ze sobą łączyć i rozłączać. Ponadto, zabawa klockami Popboblocks jest doskonałym treningiem dla rozwoju umiejętności motorycznych, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz kreatywności. Popboblocks to najlepsze mięciutkie klocki dla najmłodszych dzieci!

K's Kids zapewnia najlepsze wsparcie posprzedażowe dla rodziców, którzy zakupili produkty firmy K's Kids. Serwis dostarcza wskazówki w jaki sposób dziecko może wykorzystywać produkty K's Kids tak, aby jednocześnie bawić się i uczyć, które są dostosowane do wieku dziecka i etapu jego rozwoju.
http://www.popboblocs.com/

Aplikacja zawiera również gry interaktywne, które są zaprojektowane w taki sposób, aby wzmacniać u dzieci to czego nauczyły się podczas zabawy.

Krokokostki do składania to oddzielane plastikowe sześciany. 1,2,3,4..... dzieci mogą uczyć się liczenia i rachowania za pomocą tych 4 małych sześcianików. Dzięki temu ćwiczone są mięśnie, trenuje logiczne myślenie, uczy koncepcji kolorów, liczb i codziennych przedmiotów. Skracanie, przedłużane, dzieci mogą tworzyć różne długości krokodyla w zależności od ich wyobraźni! Jest to czas zabawy i nauki z Krokokostkami
http://parents.kskids.com/parentdetail.php?pid=2&lang=pl

Like us on Facebook: http://facebook.kskids.com/