Kursy123 nauka języków

Kursy123 nauka języków

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski - na wyciągnięcie ręki!
-----
Kursy 123 to nowoczesna aplikacja do nauki języków obcych - aktualnie oferuje ich aż 5, a są to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i włoski.
Potrzebujesz nauczyć się angielskiego? A może masz ochotę na naukę jednego z pozostałych?
----
W związku z wieloma pytaniami, wyjaśniamy, że aplikacja Kursy123 potrzebuje uprawnień do wysyłki SMS w związku z możliwością dokonana zakupu e-kursu w sklepie internetowym za pomocą kanału SMS, a także aktywacji subskrypcji przy logowaniu z Play. Nie wykorzystujemy tej funkcji do żadnej innej czynności.
-----
Mobilna forma kursu językowego to doskonale rozwiązanie dla osób chcących uczyć się w drodze, w domu czy też w każdym innym miejscu. Aplikacja nie jest jedyną formą nauki języków z Kursy123. Naukę można kontynuować w wersji desktopowej z użyciem wyłącznie przeglądarki internetowej w komputerze. Wejdź na kursy123.pl i sprawdź pełną ofertę!
-----
Tylko u nas będziesz miał możliwość obejrzeć filmy multimedialne nagrane przez Anglików, Hiszpanów, Niemców, Francuzów. Wolisz uczyć się bez tłumaczeń, w jednym języku? Wypróbuj naszą zagraniczną aplikację Courses123:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kursy123.world&hl=pl

Oprócz nauki języka, aplikacja wprowadzi Cię w świat mini gry - za dobre wyniki i włożony wysiłek otrzymasz nagrody! Jakie? Sprawdź sam! Z nami nauka nie jest nudna!

Aplikacja Kursy123 to doskonała okazja do skutecznej nauki języka (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski), przez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Wyposażona w najnowsze i sprawdzone rozwiązania aplikacja do nauki języków obcych pozwoli na efektywne przyswajanie słówek i ćwiczenie ich wymowy.

Z aplikacją Kursy123 możesz uczyć się pięciu języków - angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego! Nie musisz ściągać osobnych aplikacji, wystarczy Ci jedna, której możesz używać w dowolnym miejscu i czasie.

Zachęcamy do przesyłania wszelkich uwag bezpośrednio na adres: kontakt@fun-media.com
W tytule prosimy zawrzeć fragment: "Kursy123 - aplikacja mobilna"
Najciekawsze uwagi zostaną nagrodzone dostępami do naszych kursów językowych!

UWAGA: KURSY123 DO DZIAŁANIA WYMAGAJĄ POŁĄCZENIA Z INTERNETEM.

Tags: język włoski za darmo.

Recently changed in this version

Jeśli podoba Ci się nasza aplikacja pamiętaj aby ją ocenić! Dziękujemy!
2014.05.05
Poprawione drobne błędy


Last activity on Kursy123 nauka języków
Comments and ratings for Kursy123 nauka języków
 • (70 stars)

  by ola bugdol on 30/06/2014

  Dobre podstawy :-)

 • (70 stars)

  by bob mathia on 13/05/2014

  I can teach my kids with it

 • (70 stars)

  by Wojtek Dzikowski on 22/04/2014

  Przy próbie bezplatnej rejestracji aplikacja prosi o numer telefonu "do aktywacji wersji rozszerzonej na 7 dni". Brak możliwości skorzystania z jakiejkolwiek funkcjonalności bez tego. Nie chcę wersji rozszerzonej, chcę po prostu przetestować funkcjonalność aplikacji i nie chcę żeby mój telefon lądował w jakiejś bazie numerów.

 • (70 stars)

  by Michal Ziobro on 26/03/2014

  Badziew jakich malo znaczy no graficznie w miarr fajnie sie prezentuje ale nic pozatym logowanie duzo grafiko szumnych teksto no I trzeba placic

 • (70 stars)

  by Aleksander Bierzanek on 24/03/2014

  Fajna zabawa i nauka ;)

 • (70 stars)

  by Sławomir Janczewski on 03/02/2014

  Aplikacja jest bardzo fajna do nauki języka. Dodatkowo polecam sam kurs języka online. W moim przypadku w aplikacji występuje, problem ze sklepikiem, który powoduje zamknięcie programu i uniemożliwia skorzystanie z promocyjnej oferty. Po zgłoszeniu problemu, autorzy szybko zareagowali na ten fakt. Co świadczy o profesjonalnym podejściu do produktu i do klienta.

 • (70 stars)

  by Kamal Masud on 26/01/2014

  Its good