Lietuvos tūkstantmečio vaikai

Lietuvos tūkstantmečio vaikai

FREE

(3 stars)

(2K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
- Dėmesio! Dėl skirtingo skaitmeninės ir kabelinės televizijų transliacijų laiko programėlės rodomi klausimai gali nesutapti su klausimais, matomais per televiziją.

- Nuo šiol, tokiu atveju, kai per televiziją klausimas atsakomas labai greitai, programėlės vartotojams bus pateikiami specialūs klausimai, todėl galėsite būti užtikrinti, kad laiko pakaks visom užduotim!

Naujas LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezonas atsineša smagų ir išmanų netikėtumą - žaidimą žiūrovams namuose! Dabar savo išmaniuoju telefonu galite realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus ir palyginti save su kitais žaidėjais! O pasiekę gerus rezultatus, keliais spustelėjimais apie tai pranešti savo draugams „Facebooke“ ir laimėti įvairiausių prizų.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galite treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus, nespaudžiami laiko. O laidos metu klausimus matysite tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir turėsite į juos atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, pamatysite, kelintą vietą užėmėte iš visų programėlės naudotojų, o užsiregistravę galėsite laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Be žaidimo, programėlėje rasite atgalinį laikmatį iki artimiausios laidos ir galimybę nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

Idėjos sumanytojai – LRT.
Idėjos rėmėjai – OMNITEL ir ŠVIESA

Tags: tukstantmecio vaikai klausimai, lietuvos tūkstantmečio vaikai programa online, tukstantmecio-vaikai treniruotes, tukstantmecio vaikai apps, lietuvos tūkstantmečio vaikai, priminimu garsai, tukstantmecio vaikai programėlė, tukstantmecio vaikai game, lietuvos tukstantmecio vaikai.

Recently changed in this version

2014.09.24 v2.0.7:
- Programėlė optimizuota naujam sezonui.

2013.12.05 v2.0.0:
- Nauja programėlės versija su nauju dizainu!
- Nuo šiol matomi 100 geriausių sezono žaidėjų!

2013.11.08 v1.2.0:
- Programėlė optimizuota naujam sezonui.

2013.04.22 v1.1.6:
- Programėlė kartais nulūždavo, jei telefono vidinė atmintis visiškai užimta. Pataisyta.


Comments and ratings for Lietuvos tūkstantmečio vaikai
 • (40 stars)

  by Justas Tamošiūnas on 19/10/2014

  Buvau nusiteikes pazaisti si zaidima tiesiogiai (kuomet rodys per lrt), tad nusistaciau priminima valandai pries. Spekit, ar kas nors suveike? Ne.

 • (40 stars)

  by Robertas Esu on 24/06/2014

  Trūksta lentelės

 • (40 stars)

  by Karolis Tezmo on 25/05/2014

  Viskas puikiai veikia, tik isijungus ilgokai teko palaukt..galbut kazkokio progeess bar truksta, jei duomenys siunciami. O siaip liux, buvo nemazai klausimu, kur teko spet;)

 • (40 stars)

  by face von true on 27/04/2014

  60 kartų padpaudžisu ant reklamos ir vistiek negalejau paleisti treniruptės. Nevarkit, siaubinga programa!

 • (40 stars)

  by Živilė Gedminaitė on 06/01/2014

  Aš neturiu namuose televizijos, o be jos šia programėle neįdomu naudotis. Jei būtų internetinė transliacija realiu laiku tarkim virš klausimo tai būtų jau kitas reikalas. Treniruotė baisiai nuobodi. Vieną kartą atsakei ir jau visus klausimus žinau, kad net kitą kartą treniruotis neapsimoka.

 • (40 stars)

  by Tomas Matulaitis on 27/12/2013

  Siurbia duomenis neaiskiais tikslais Nera ka veikt per reklama, kaip tik ziuret i baterijos lygi Treniruotes neatnaujinamos ir nuolat kartojasi Nera jokio perspejimo apie klausimo paskelbima(jei ziurit per interneta patirsit siurprizu) Neadekvatus laiko kiekis klausimams Sveikintina ideja, bet turbut vienintelis pliusas

 • (40 stars)

  by Egle Rundyte on 27/12/2013

  Per mažai laiko kai kuriems klausimams, per daug erzinančių pauzių, neišpildytos vietos, kur klausimai tv žaidime be pasirinkimo variantų. Idėja graži, bet tobulėjimui dar labai daug vietos.

More comments