Maturita SK

Maturita SK

FREE

(3 stars)

(968)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Maturita SK for Android screenshot
View bigger - Maturita SK for Android screenshot
View bigger - Maturita SK for Android screenshot
View bigger - Maturita SK for Android screenshot
Už nebudete potrebovať knihy na každý predmet, z ktorého pôjdete maturovať. Už si nebudete musieť písať poznámky o každej téme, ktorá Vás bude čakať na maturite. Táto aplikácia obsahuje 30 najčastejších otázok z maturitných predmetov.

Dohromady aplikácia obsahuje 24 okruhov, 710 tém, viac než 165 000 slov.

V nastaveniach si môžete zvoliť farbu textu a pozadia (len po 2.3.6), fullscreen, názov témy, animácie , podpora multitouch zoomovanie, gest atď.

Jednoduchý dizajn, potrebné informácie a to všetko zabalené v minimálnej veľkosti, aplikácia sa nainštaluje automaticky na kartu (len od verzie 2.2).

Upozornenie: Uvedené údaje v aplikácií sú len informačné. Používateľ by mal brať túto aplikáciu len ako zdroj informácií, nemal by sa len z nej pripravovať na maturitu.

AUTORSKÉ PRÁVA
Materiály v tejto aplikácií sú majetkom študentského portálu Zones.sk a ich používanie je povolené bez obmedzení iba na osobné účely a akékoľvek verejné publikovanie je bez predchádzajúceho písomného súhlasu od Zones.sk zakázané. Prevádzkovateľ portálu nezodpovedá za obsah materiálov.

Tags: education maturita, education maturitna tema, zmaturuj.sk stiahnutie, ťaháky na stiahnutie angličtina maturita, maturita sk, maturitné témy z nos pre, maturitná téma education, maturita.sk.

Recently changed in this version

Novinky vo verzii 3.8:

- grafické úpravy

Osobne odporúčam použiť aplikáciu Zones SK, ktorá poskytuje prístup ku všetkých témam zo stránky zmaturuj.zones.sk online ale aj offline.

Ak by nastali nejaké problémy, kontaktujte ma na e-mail jan.tursky@gmail.com. Nezabudnite uviesť do správy názov aplikácie. Ďakujem


Comments and ratings for Maturita SK
 • (51 stars)

  by Ladsilav Hlaváčik on 12/03/2014

  Strucne, prehladne pekne rozpisane v bodoch. Odporucam pre lenivcov ako ja! :)

 • (51 stars)

  by Peter Gubis on 28/12/2013

  Dokonalé!

 • (51 stars)

  by Gábor László Gacsay on 06/09/2013

  Naozaj

 • (51 stars)

  by Pavol Kumorovitz on 13/05/2013

  Super

 • (51 stars)

  by michal hamar on 12/05/2013

  Super opakovanie