Maturita SK

Download Maturita SK Maturita SK icon

Maturita SK

by: Jan Tursky

FREE DOWNLOAD 9 971

9 Users
rating

Screenshots

Description

Už nebudete potrebovať knihy na každý predmet, z ktorého pôjdete maturovať. Už si nebudete musieť písať poznámky o každej téme, ktorá Vás bude čakať na maturite. Táto aplikácia obsahuje 30 najčastejších otázok z maturitných predmetov.

Dohromady aplikácia obsahuje 24 okruhov, 710 tém, viac než 165 000 slov.

V nastaveniach si môžete zvoliť farbu textu a pozadia (len po 2.3.6), fullscreen, názov témy, animácie , podpora multitouch zoomovanie, gest atď.

Jednoduchý dizajn, potrebné informácie a to všetko zabalené v minimálnej veľkosti, aplikácia sa nainštaluje automaticky na kartu (len od verzie 2.2).

Upozornenie: Uvedené údaje v aplikácií sú len informačné. Používateľ by mal brať túto aplikáciu len ako zdroj informácií, nemal by sa len z nej pripravovať na maturitu.

AUTORSKÉ PRÁVA
Materiály v tejto aplikácií sú majetkom študentského portálu Zones.sk a ich používanie je povolené bez obmedzení iba na osobné účely a akékoľvek verejné publikovanie je bez predchádzajúceho písomného súhlasu od Zones.sk zakázané. Prevádzkovateľ portálu nezodpovedá za obsah materiálov.

Tags: education maturita , education maturitna tema , maturita sk , maturitné témy z nos pre , maturitná téma education , maturita.sk , zmaturuj.sk stiahnutie

Users review

from 971 reviews

"Awesome"

9

Users activity

Fabiánová

by Fabiánová

Downloaded

patrrezzz

by patrrezzz

Downloaded

Laura

by Laura

Downloaded

Kiszti

by Kiszti

Downloaded

edina

by edina

Downloaded

kristina

by kristina

Downloaded

Mike

by Mike

Downloaded

chrAsto

by chrAsto

Downloaded

0Marko0

by 0Marko0

Downloaded