Mokomes Skaityti Pro

Mokomes Skaityti Pro

10 - 50 downloads

Add this app to your lists
In LITHUANIAN only !

Trigubai daugiau žodžių ir be reklamos.

Programėlė skirta iki mokyklinio amžiaus vaikams pradedantiems pažinti raides / skaityti žodžius.

Žaisk ir mokykis ! Tyrimai rodo, kad vaikai geriausia mokosi žaidimų forma. Tai puiki priemonė trumpam naudingai užimti net ir patį judriausią vaiką.

Trijų tipo užduotys:
- Rask paveikslėlį pagal pateiktą žodį
- Rask žodį pagal pateiktą paveikslėlį
- Sudėk žodį iš raidžių

Lygis pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek ir labiau pažengusiems. Labiau pažengusiems vaikams suteikiama galimybė žaisti žodžius pagal kategorijas - gyvūnai, valgoma. Jūsų vaikas ne tik mokysis skaityti bet ir išmoks naujų žodžių, pažinti maisto produktus bei gyvūnus.

Kiekvienoje užduotyje pateikiama po dešimt pratimų. Vaikui atlikus teisingai aštuonis arba daugiau pratimų suteikiamas medalis. Tuomet galima vėl rinktis kitą arba kartoti tą pačią užduotį. Žodžiai pratimuose kartojasi, bet jų eiliškumas bei derinimas su kitais žodžiais ne.

Paprasti žodžiai lietuvių kalba, linksmi paveikslėliai, žodžių ir paveikslėlių įgarsinimas, paprastos ir vaikus įtraukiančios užduotėlės, galimybė pasirinkti didžiąsias arba mažąsias raides. Suaugusiųjų pagalbos vaikui gali prireikti tik pačioje pradžioje, o vėliau net ir iki mokyklinio amžiaus vaikas gali savarankiškai žaisti ir tokiu būdu mokytis.

Tags: užduotys mokytis skaityti, mokinames skaityti, mokomes mokytis, mokomes skaityti.

Recently changed in this version

v3.4:
- Pagerintas programėlės stabilumas


Last activity on Mokomes Skaityti Pro
Comments and ratings for Mokomes Skaityti Pro

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!