Nauka Angielskiego

Nauka Angielskiego

FREE

(3 stars)

(51)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla nauki języka angielskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek polskich i angielskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej polskiej frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka angielskiego zabawa.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte par polskich i angielskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: nauka angielskiego, angielski na a za darmo, nauka angielskiego na a, kurs angielskiego, kurs angielskiego na a, gry dla dzieci nauka za darmo, kursy angielskiego na 4,1, aplikacje na a do nauki angielskiego, kurs języka angielskiego, gry nauka angielskiego.

Recently changed in this version

version 4


Comments and ratings for Nauka Angielskiego

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!