Nauka Angielskiego

Nauka Angielskiego

FREE

(3 stars)

(51)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla nauki języka angielskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek polskich i angielskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej polskiej frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka angielskiego zabawa.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte par polskich i angielskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: nauka angielskiego, angielski na a za darmo, nauka angielskiego na a, kurs angielskiego, kurs angielskiego na a, nauka angielskiego na, kursy jezykowe za free na 4.0, nauka angielskiego za free na, nauk angielskiego, nauka angielskiego naj.

Recently changed in this version

version 4


Comments and ratings for Nauka Angielskiego

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!