Nauka HiszpańskiegoScreenshots

Description

Ta aplikacja jest dla nauki języka hiszpańskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek hiszpańskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej hiszpańskiej frazie.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki hiszpańskiego zabawy. Gra pudła testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary hiszpańskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy. Gra suwaka sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: aplikacja do nauki hiszpanskiego , aplikacja do nauki hiszpanskiego za darmo , zabawy do nauki hiszpańskiego

Users review

from 19 reviews

"Great"

8.8