Nauka Niemieckiego

Nauka Niemieckiego

FREE

(4 stars)

(45)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla nauki języka niemieckiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek polskich i niemieckich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej niemieckiej frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka niemieckiego zabawa. Gra pudła testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte par polskich i angielskich zwrotów za pól zanim zegar skończy. Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: niemiecki na a, niemiecki na a chomikuj, kurs niemieckiego na a, niemiecki chomikuj, niemiecki, niemiecki na, nauka niemieckiego chomikuj, nauka niemieckiego na a, nauka niemieckiego, kurs niemieckiego.

Comments and ratings for Nauka Niemieckiego

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!