Nauka NiemieckiegoScreenshots

Description

Ta aplikacja jest dla nauki języka niemieckiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów. Aplikacja zawiera słówek polskich i niemieckich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej niemieckiej frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry, aby nauka niemieckiego zabawa. Gra pudła testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte par polskich i angielskich zwrotów za pól zanim zegar skończy. Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: niemiecki nauka na a , niemiecki na a , niemiecki chomikuj , kurs niemieckiego na a , niemiecki na a chomikuj , niemiecki , nauka niemieckiego chomikuj , niemiecki na , nauka niemieckiego

Users review

from 45 reviews

"Great"

8