Nauka Rosyjskiego

Nauka Rosyjskiego

FREE

(4 stars)

(14)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla języka rosyjskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki rosyjskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego rosyjskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki niemieckiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary rosyjskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: kurs rosyjskiego na a, nauka rosyjskiego na, darmowe aplikacje na a chomikuj nauka rosyjskiego, chomikuj rosyjski na a, nauki ruskiego na aplikacja na 4.0 chomikuj, kurs rosyjskiego chomikuj, widget nauka rosyjskiego, kurs rosyjski, nauka rosyjskiego na a, rosyjski chomikuj.

Comments and ratings for Nauka Rosyjskiego

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!