Nauka Rosyjskiego

Nauka Rosyjskiego

FREE

(4 stars)

(14)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla języka rosyjskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki rosyjskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego rosyjskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki niemieckiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary rosyjskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: nauka rosyjskiego na zie, darmowa aplikacja do nauki rosyjskiego na a, kurs rosyjskiego na a, rosyjski chomikuj, darmowe aplikacje na a chomikuj nauka rosyjskiego, nauka rosyjskiego na, nauki ruskiego na aplikacja na 40 chomikuj, widget nauka rosyjskiego, kurs rosyjski, nauka rosyjskiego na a.

Comments and ratings for Nauka Rosyjskiego
 • (61 stars)

  by a user on 20/03/2013

  This program really works!

 • (61 stars)

  by A Google User on 20/03/2013

  This program really works!

 • (61 stars)

  by Mike L on 20/03/2013

  This program really works!