Nauka Rosyjskiego

Nauka Rosyjskiego

FREE

(4 stars)

(14)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla języka rosyjskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki rosyjskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego rosyjskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki niemieckiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary rosyjskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: kurs rosyjski, nauka rosyjskiego na a, chomikuj rosyjski na a, kurs rosyjskiego chomikuj, nauka rosyjskiego na zie, darmowa aplikacja do nauki rosyjskiego na a, kurs rosyjskiego na a, rosyjski chomikuj, darmowe aplikacje na a chomikuj nauka rosyjskiego, nauka rosyjskiego na.

Comments and ratings for Nauka Rosyjskiego
 • (61 stars)

  by a user on 20/03/2013

  This program really works!

 • (61 stars)

  by A Google User on 20/03/2013

  This program really works!

 • (61 stars)

  by Mike L on 20/03/2013

  This program really works!