Nauka Rosyjskiego

Nauka Rosyjskiego

FREE

(4 stars)

(14)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla języka rosyjskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki rosyjskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego rosyjskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki niemieckiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary rosyjskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: kurs rosyjski, nauka rosyjskiego na a, rosyjski chomikuj, nauka rosyjskiego na zie, darmowa aplikacja do nauki rosyjskiego na a, kurs rosyjskiego na a, nauka rosyjskiego na, darmowe aplikacje na a chomikuj nauka rosyjskiego, chomikuj rosyjski na a, nauki ruskiego na aplikacja na 4.0 chomikuj.

Comments and ratings for Nauka Rosyjskiego

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!