Nauka WłoskiegoScreenshots

Description

Ta aplikacja jest do nauki włoskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki włoskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej włoskiej frazie.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki włoskiego zabawy. Gra w pudełkach testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary włoskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: włoski na a , wloski na a , fiszki włoski , nauka wloskiego za , aplikacje włoski , nauka włoskiego , aplikacja do nauki włoskiego , do nauki włoskiego , fiszki wloskie na a

Users review

from 11 reviews

"Good"

5.6