Nauka Włoskiego

Nauka Włoskiego

FREE

(3 stars)

(11)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest do nauki włoskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki włoskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, hymn narodowy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdej włoskiej frazie.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki włoskiego zabawy. Gra w pudełkach testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary włoskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: włoski na a, fiszki włoski, wloski na a, włoski nauka aplikacja za darmo na, aplikacje włoski, wloski za, włoski, fiszki wloskie na a, aplikacja nauka włoskiego za darmo, nauka włoskiego za darmo.

Comments and ratings for Nauka Włoskiego

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!