Nauki Norweskiego.

Nauki Norweskiego.

FREE

(4 stars)

(22)


Download for Android

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla nauki norweskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki norweskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego norweskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki norweskiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary norweskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: norweski na a, norweski chomikuj, fiszki norweskie chomikuj, norweski na, gry do nauki norweskiego, nauka norweskiego gra, norweski za darmo, gry nauka norweskiego, kurs nauki norweskiego na a, nauka norweskiego apps.

Comments and ratings for Nauki Norweskiego.

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!