Nauki Norweskiego.Screenshots

Description

Ta aplikacja jest dla nauki norweskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki norweskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego norweskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki norweskiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary norweskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: norweski na a , gry do nauki norweskiego , norweski chomikuj , fiszki norweskie chomikuj , norweski na , kurs norweskiego , fiszki norweski , norwegia nauka blog , nauka norweskiego gra

Users review

from 22 reviews

"Great"

7.4

Users activity

Sebastian

by Sebastian

Downloaded

Wojtek

by Wojtek

Downloaded

Monika

by Monika

Downloaded

Sonia

by Sonia

Downloaded

Sonia

by Sonia

Liked

Michal

by Michal

Downloaded

jatojaineja

by jatojaineja

Downloaded

Lidka

by Lidka

Downloaded

Donata

by Donata

Downloaded