Nauki Norweskiego.

Nauki Norweskiego.

FREE

(4 stars)

(22)


Download for Android

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Ta aplikacja jest dla nauki norweskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki norweskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego norweskiego frazy.
Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki norweskiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary norweskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

Tags: norweski na a, norweski na, gry do nauki norweskiego, norweski chomikuj, fiszki norweskie chomikuj, fiszki norweski, chomikuj nauka norweskiego na a, kurs norweskiego za darmo online, free norweski, aplikacje na a do nauki norweskiego.

Comments and ratings for Nauki Norweskiego.

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!