Nazım Hikmet Kendi SesindenScreenshots

Description

Büyük Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendi okuyor. Kendi sesiyle Nazım Hikmet'in şiirlerini dinlemek istemez misiniz? Bu uygulama sayesinde artık bu mümkün. İçerisinde şairin kendisinin okuduğu 15 şiir bulunuyor. Gün geçtikçe bu arşiv arttırılacaktır. Uygulamada virüs yoktur. Bazı virüs programları içerisindeki reklamları virüs olarak algılayabilmektedir. Bu da virüs programının hatasıdır. Sesler uygulamanın içinde mevcuttur. İsterseniz uygulamanın içindeki tek bir buton ile internete bağlanarak oradan da video şeklinde dinleyip izleyebilirsiniz.

Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendisi okuyor. İstediğiniz bir şiir varsa eğer, video klibinin linkini gönderirseniz ilk güncellemede uygulamaya eklenecektir.

Tags: nazım hikmet kendi sesinden şiirler indir , nazım hikmet kendi sesinden şiirleri indir , nazım hikmet kendi sesiyle indir bedava , necip fazıl , nazım hikmet kendi sesinden tüm şiirleri indir , nazım hikmetin kendi sesinden şiirleri indir bedava , şairlerin kendi sesinden şiirlerini indir , nazım kendi sesinden şiirlerindir , şairlerin kendi sesinden şiirleri di̇nle indir

Users review

from 98 reviews

"Awesome"

9.2