Nazım Hikmet Kendi Sesinden

Download Nazım Hikmet Kendi Sesinden Nazım Hikmet Kendi Sesinden icon

Nazım Hikmet Kendi Sesinden

by: ARSLAN

FREE DOWNLOAD 9.2 98

9.2 Users
rating

Screenshots

Description

Büyük Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendi okuyor. Kendi sesiyle Nazım Hikmet'in şiirlerini dinlemek istemez misiniz? Bu uygulama sayesinde artık bu mümkün. İçerisinde şairin kendisinin okuduğu 15 şiir bulunuyor. Gün geçtikçe bu arşiv arttırılacaktır. Uygulamada virüs yoktur. Bazı virüs programları içerisindeki reklamları virüs olarak algılayabilmektedir. Bu da virüs programının hatasıdır. Sesler uygulamanın içinde mevcuttur. İsterseniz uygulamanın içindeki tek bir buton ile internete bağlanarak oradan da video şeklinde dinleyip izleyebilirsiniz.

Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendisi okuyor. İstediğiniz bir şiir varsa eğer, video klibinin linkini gönderirseniz ilk güncellemede uygulamaya eklenecektir.

Tags: nazım hikmet kendi sesinden şiirler indir , nazım hikmet kendi sesinden şiirleri indir , nazım hikmet kendi sesiyle indir bedava , necip fazıl , nazim hikmet şiirleri indir , nazım hikmetin kendi sesinden şiirleri indir , şairlerin kendi sesinden şiirleri di̇nle indir , nazım hikmrtin kendi sesinde okuduğu şiirleri , nazim hikmet comments

Users review

from 98 reviews

"Awesome"

9.2

Users activity

Bahtiyar

by Bahtiyar

Downloaded