Nazım Hikmet Kendi Sesinden

Nazım Hikmet Kendi Sesinden

FREE

(5 stars)

(98)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Büyük Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendi okuyor. Kendi sesiyle Nazım Hikmet'in şiirlerini dinlemek istemez misiniz? Bu uygulama sayesinde artık bu mümkün. İçerisinde şairin kendisinin okuduğu 15 şiir bulunuyor. Gün geçtikçe bu arşiv arttırılacaktır. Uygulamada virüs yoktur. Bazı virüs programları içerisindeki reklamları virüs olarak algılayabilmektedir. Bu da virüs programının hatasıdır. Sesler uygulamanın içinde mevcuttur. İsterseniz uygulamanın içindeki tek bir buton ile internete bağlanarak oradan da video şeklinde dinleyip izleyebilirsiniz.

Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendisi okuyor. İstediğiniz bir şiir varsa eğer, video klibinin linkini gönderirseniz ilk güncellemede uygulamaya eklenecektir.

Tags: nazım hikmet kendi sesinden şiirler indir, nazım hikmet kendi sesinden şiirleri indir, necip fazıl, nazım hikmet kendi sesiyle indir bedava, şairlerin kendi sesinden şiirlerini indir, nazım hikmetin kendi sesinden şiirler indir, nazim hikmet comments, nazım kendi sesinden şiirlerindir, nazım hikmet kendi sesinden tüm şiirleri indir, bedava nazım şiirleri indir.

Comments and ratings for Nazım Hikmet Kendi Sesinden
  • (74 stars)

    by Ahmet Bütün on 18/06/2013

    Icinde bir suru spam ve virus var. Uygulamayi yukledikten sonra home ekraninizda baska uygulamalari da yukluyor. Uzak durun!