Nazım Hikmet Kendi Sesinden

Nazım Hikmet Kendi Sesinden

FREE

(5 stars)

(98)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Büyük Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendi okuyor. Kendi sesiyle Nazım Hikmet'in şiirlerini dinlemek istemez misiniz? Bu uygulama sayesinde artık bu mümkün. İçerisinde şairin kendisinin okuduğu 15 şiir bulunuyor. Gün geçtikçe bu arşiv arttırılacaktır. Uygulamada virüs yoktur. Bazı virüs programları içerisindeki reklamları virüs olarak algılayabilmektedir. Bu da virüs programının hatasıdır. Sesler uygulamanın içinde mevcuttur. İsterseniz uygulamanın içindeki tek bir buton ile internete bağlanarak oradan da video şeklinde dinleyip izleyebilirsiniz.

Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendisi okuyor. İstediğiniz bir şiir varsa eğer, video klibinin linkini gönderirseniz ilk güncellemede uygulamaya eklenecektir.

Tags: nazım hikmet kendi sesinden şiirler indir, nazım hikmet kendi sesinden şiirleri indir, necip fazıl, nazım hikmet kendi sesiyle indir bedava, bedava nazım şiirleri indir, şairin kendi sesinden şiirleri indir, nazım hikmetin kendi sesinden şiirleri indir bedava, ahmed arif siirleri kendi sesinden, nazim hikmet, nazım hikmet kendi sesinden tüm şiirleri indir.

Comments and ratings for Nazım Hikmet Kendi Sesinden

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!