Němčina - Slovíčka

Němčina - Slovíčka

$2.30

(4 stars)

(5)


Download for Android Like

100 - 500 downloads

Add this app to your lists
Německá slovíčka nikdy nezapomenete, protože Vás učí přednostně ta, která umíte nejméně. Obsahuje výslovnost namluvenou rodilým mluvčím. Program Němčina - Slovíčka je rozdělen do 30ti lekcí. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu!

Program obsahuje stejný memorovací algoritmus, jako verze pro MS Windows (program Language Teacher). Pamatuje si všechny vaše odpovědi a dává vám slova nebo věty, které umíte méně, v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. V závislosti na Vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu.

Firma LangSoft s.r.o. je výrobcem programů PC Translator (program pro překlad textů) a Language Teacher (program pro výuku cizích jazyků), slovníků pro mobilní telefony a tablety se systémem iOS a Android, online slovníků na webu a mnoha dalších jazykových produktů.

Tags: nemcina pre, němčina do tabletu, nemcina, nemcina na, německa slovička na tabletu, němčina slovíčka, nemcina pro, konverzaci temata nemcina slovicka, slovička nemčina, učení němčiny pro.

Recently changed in this version

Možnost změny směru výuky z češtiny/do češtiny.


Comments and ratings for Němčina - Slovíčka

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!