Parema Käe Reegel Liikluses

Parema Käe Reegel Liikluses

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Parema Käe Reegel Liikluses for Android screenshot
View bigger - Parema Käe Reegel Liikluses for Android screenshot
View bigger - Parema Käe Reegel Liikluses for Android screenshot
View bigger - Parema Käe Reegel Liikluses for Android screenshot
Parema käe reegel on üks enim segadust tekitavamaid reegleid liikluses, mille valesti mõistmine võib väga kahjulikult lõppeda. Selleks, et parema käe reeglit liikluses paremini mõista on produtseeritud rakendus „Parema käe reegel liikluses“, mis on väga hea abiline liiklust õppivale kui ka professionaalile liiklejale. Rakendus genereerib erinevaid parema käe situatsioone (või vasaku käe situatsioone), mis tuleb kasutajal lahendada. Selline lähenemine aitab täielikult selgeks saada parema käe reegli, mille tulemusena muutub liiklus ohutumaks rakenduse kasutajale kui ka teistele liiklejatele.

NB! Rakendust soovitatakse tungivalt liiklust õppivatele isikutele. Samuti tuleb rakendus kasuks liiklejatele, kellele tekitab parema käe reeglist arusaamine raskusi.

Kasutusjuhend: Esmasel rakenduse kasutamisel tuleb kõigepealt määratleda rakenduse keel (vene, inglise, eesti). Järgmisena tuleb seadistata liikluse tüüp (parem- või vasakpoolne liiklus). Kui vajalikud seaded on vastavalt soovile seadistatud, siis võib mäng alata. Mängu alustamisel tuleb valida raskusaste (kerge, keskmine, raske). Vastavalt raskusastmele kuvatakse ristmikul autosid. Lähtuvalt paremkäe reeglist tuleb vajutada autole, millel arvate eesõigus olema (auto suunaks on auto värv). Kui olete õigesti arvanud, siis teenite punkti (vastupidisel juhul kaotate ühe „elu“). Situatsiooni korrektsel lahendamisel genereeritakse automaatselt uus olukord – saate mängu niikaua jätkata kui soovite. Mängu lõpetamisel näitab punktide summa teile kui korrektselt valdate parema käe reeglit.

Tags: parema käe reegel, paremakäe reegel, eesti liikluse reeglid, mis on paremakäe reegel, eesõigus ristmikul, liiklus parema käe reegel, autovärvid.

Comments and ratings for Parema Käe Reegel Liikluses
  • (58 stars)

    by Martin Käro on 11/03/2013

    Mis mõttega selliseod mõtetuid asju toppida siia ?